Knights Chronicle’a yeni kahramanlar Nix ve Kristian katıldı

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 27 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır. Knights Chronicle’a yeni kahramanlar Nix ve Kristian katıldı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Netmarble, mobil cihazlar için sıra tabanlı RPG - Oyunu Knights Chronicle için, oyuncalara daha fazla oyun şekli sunan yeni karakterler ile yeni bir zindanı oyuna dahil eden büyük bir içerik güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. piyasaya sürdü.

  Güncellemeyle birlikte, saldırıya yönelik kara büyü konusunda uzmanlaşmış, sessiz, yaralı bir kahraman ve Draiden Elitlerinin bir üyesi olan Nix, oyuna katıldı. Oyuncular, "10+1 Çağırma" ile on defa çağırdıktan sonra garantili olarak Nix çağırabilecekler. Onuncu "10+1 Çağırma" ile Nix gruplarına katılacak. Diğer yeni kahraman "Kristian" ise Zor Zindanını tamamlayan tüm oyunculara Demian'ın Yardımcısı ve ışık büyüsünde uzmanlaşmış çok yönlü bir kahraman olarak oyunculara açık olacak.

  Kahraman Değerlendirme sistemi de bu güncellemeyle birlikte ekleniyor. Artık oyuncular kahramanları hakkında yorum yapabilecek ve oyuncuların birbirleriyle görüşlerini paylaşması daha kolay olacak.

  Ödüllü etkinlikleri kaçırmayın

  Bu iki kahramanın gelişini kutlamak için, Katılım Etkinliği bugünden itibaren 30 Ağustos 2018’e kadar devam edecek ve oyunculara bu yedi günün altısında 4 yıldızlı SSR çağırma verilecektir. Etkinliği son günü ödül olarak 200 Kristal verilecektir. Kristan'ın Zor Zindanı ve Julie'nin Zor Zindanı da yarım enerji karşılığında oynanacak.

  Knights Chronicle, sıra tabanlı öğeler, güzel Japon animasyonlarından ilham alan savaş sahneleri ve etkileyici bir hikâye gibi, konsollar için çıkan oyunlarda bulunan nitelikler sunuyor.Bu oyun, 100'den fazla kahramanı içeriyor ve Theo ile arkadaşlarının, "Garniel" gezegeninin yok olmasını önlemek için gizli geçmişi çözmelerini anlatan macerayı takip ediyor.

  [​IMG]

  [​IMG]
  1
  Kanlı Ay tutulması başlıyor! İzlerken aman buna dikkat...
  2
  İntizar harekete geçti! Mustafa Ceceli'ye büyük şok
  3
  İstanbul'da çocuk kaçıran adamı mahalleli linç etti
  4
  Ünlü iş adamının oteli icradan satışa çıktı!
  5
  Baba gelini için oğlunu bıçakladı
  6
  Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! O paralar bugün yatırıl...
  7
  Trump'tan küstah açıklama
  8
  Araçtan inip dans etmişti... Hülya Avşar'a şok!
  EN YENİLER
  27 Temmuz 2018
  #1
 2. Knights Chronicle’a yeni kahramanlar Nix ve Kristian katıldı Cevapları

soru sor

Knights Chronicle’a yeni kahramanlar Nix ve Kristian katıldı