Knights Chronicle oyunu tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de

İsimli konu WH 'Knight Online' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 20 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Knights Chronicle oyunu tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Netmarble’ın yeni sıra tabanlı RPG türünde mobil oyunundaki yüzlerce kahramandan birini seçerek Garniel Gezegenini korumaya başlayabilirsiniz. Oyun bugün tüm dünyada oynanmaya açıldı.

  Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi olan Netmarble Corp., taşınabilir cihazlar için ürettiği yeni sıra bazlı rol yapma oyunu Knights Chronicle’ı Apple Store ve Google Play için çıkardı.

  Klasik sıra tabanlı rol yapma oyun sistemine, Japon animasyonlarından ilham alan çizimlere ve PC ile konsollarda görülen RPG’lerin standardındaki zorlu bir hikâyeye sahip Knights Chronicle’da tanrıça Leydi Garniel’in yarattığı Lena’nın, gizemli bir genç adam olan Theo’nun ve arkadaşlarının, büyü ve ruhlarla dolu bir gezegen olan Garniel’i korumak için verdikleri savaş anlatılıyor.

  Oyuncuların en fazla beş kişilik gruplar oluşturup çok oyunculu zindanlara meydan okuyabilmesi, oyunun parlak ve detaylı görsellerini ortaya çıkaran 3D animasyonlarla bezeli yetenekleri ve aralarından seçim yapılabilecek 100’den fazla kahraman gibi özelikleriyle Knights Chronicle, oyunculara avuçlarının içlerinde konsol kalitesinde rol yapma oyunu deneyimi sunuyor.

  Netmarble’ın Bölüm Direktörü Young Jae Park, “Dünyanın her yerindeki oyunculara tam kapsamlı bir RPG deneyimi sunacağımız için heyecanlıyız. Oyuncuların, Japon animasyonlarıyla esinlenmiş görsellerimizi, oynanışımızı, savaşlarımızı ve günümüzde taşınabilir cihazlardaki en etkileyici ve güzel oyunlardan biri olan Knight Chronicle’ı beğeneceğini umuyoruz” dedi.

  Netmarble, Knights Chronicle’ın piyasaya sürülmesinden önce ön kayıt yaptıran oyuncuların sayısının 1.3 milyonu geçtiğini duyurdu. Kayıt yaptıran oyunculara SSR derecesinde 6-yıldız Rebecca, Beyaz Şövalyelerden biri, 1 milyon altın ve 200 kristal gibi oyun içi içerikleri dağıtılacak.
  20 Haziran 2018
  #1
 2. Knights Chronicle oyunu tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de Cevapları

soru sor

Knights Chronicle oyunu tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de