Klima Satın Alma Rehberi

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 15 Eylül 2011 tarihinde yazılmıştır. Klima Satın Alma Rehberi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Klima Satın Alma Rehberi
  Klima Satın Alma Rehberi - Klima Özellikleri - Klima Çeşitleri - Klima Farkları - Klima Markaları - hangi klimayı almalıyım - hangi klima daha iyi - hangi klima daha sessiz  Anma Akımı Ve Çekilen Enerji Ya Mutlaka Dikkat Edin Arasındaki Farklar Cihazın Sınıfını Tam Olarak Belirler !

  R11 Ve R22 Gazı Bulunan Klimaları Almayın Bu Gazlar Yasak Bitek R22'nin Üretimi Yasak Kullanılması 2015'e Kadar

  [​IMG]

  Keşif Mutlaka İsteyin .! Plasma'sı Öyle Aman Aman Bir Elektrik Sarfiyatı Sağlamaz . Eğer Bütçeniz Uygunsa Mutlaka İnverter Klima Alın . Normal Klima Arasındaki Fark %40 Lara Yaklaşıyor. Çünkü En Çok Akım İlk Kalkınmada Çekilir (Demeraj Akımı)

  Klima'yı Kesinlike 18 Dereceye Almayın Klima O Ortamı Asla 18 Dereceye Düşüremeyecektir . O Yüzden Sürekli Çalışacaktır Bundan Kesinlikle Kaçının . İnsan Konforu İçin 22-24 Derece Son Derece Uygundur . Hatta Ortamdaki Nemi Alsa Dahi Yeter . Nem Alma Fonksiyonu Diye Bir Şey Yok Aslında . Nem Alma Sadece Soğutma İşlemidir ! Eğer Klimanızı Isıtma Olarak Kullanmıyacaksınız . Mutlaka Dış Üniteye Gölgelik Yaptırın Böylelikle Kondenser Tarafı Isıyı Daha İyi Atacaktır Buda Çalışma Aralıklarında Bir Azalma Yaratır.! İç Ünitenin Tavanla Aralığı Mutlaka 30-35 Cm Olmalı , Yerden Yüksekliği ise 2 MetreDen Az Olmamlılıdır . Odanın Kısa Kenar Tarafında Olmasına Kör Noktaları En Aza İndirin .!
  Size Gerekli Olan Klima'dan Her Zaman Bir Üst BTU lu klima Alın 12000 Lik Gerekiyorsa 18000 lik Alın

  Klima Montajı Yapılırken Sisteminizin en az 30 Dakika Vakumlandığından Emin Olun , Vakum 4 Derece Farkettiriyor Bilginiz Olsun!
  15 Eylül 2011
  #1
 2. Klima Satın Alma Rehberi Cevapları

 3. Gerçekten bu sıcaklarda ondan iyisi yok
  16 Eylül 2011
  #2
soru sor

Klima Satın Alma Rehberi