Kıyafetlerle Zayıf Görünmek

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, Derlerki üyesi tarafından 11 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. Kıyafetlerle Zayıf Görünmek hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Doğru Kıyafetlerle Zayıf Görünmek

  Diyet yaptığınız halde, hala ideal kilonuza ulaşamadınız mı? Daha zayıf görünmek.

  Aslında doğru bir şekilde giyindiğiniz zaman zayıf görünebilirsiniz. Evet sevgili hanımlar doğru bir şekilde giyindiğiniz zaman fazla kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Zayıf görünmenin yolları.


  [​IMG]  Daha Zayıf Görünmenin Yolları

  Tek bir renk kullanın;

  Farklı renkler yerine tek bir renge odaklanın. Gece mavisi, kahverengi ya da siyah gibi tek renk koyu renkli elbiseler giyin.. Bunun yanı sıra aynı rengin farklı tonlarını da birlikte giyebilirsiniz. Bej, deniz mavisi, mercan ya da teninize en iyi giden renklerde desenleri bulunan giysiler de olabilir. Eğer rengin sizi daha kilolu gösterdiğini düşünüyorsanız, elbise olarak sizde nasıl durduğuna da bakın.


  Kumaş seçimini doğru yapın;

  Kumaş seçimi de önemli. Kumaşı iyi seçin. Katı, sert ve ağır hatta yapışan kumaşlardan uzak durun. En iyi seçim hafif, yumuşak ve giydiğinizde vücudunuzdan kayan kumaşlardır. Amacınız vücudunuzun genel şeklini görmek olmamalı..


  Kıyafeti vücudunuza göre ayarlayın;

  Vücut tipinize göre kıyafetinizi ayarlayın. Geniş omuzlarınız varsa, vatka ya da herhangi bir omuz aperatı kullanmayın. Kayık ve yuvarlak yakalı giysileri tercih etmeyin. Üstünüzü daha küçük göstermek için modaya uygun V yakalı elbiseler, V yakalı üst ve etek veya bol pantolonları tercih edin. Eğer üst küçük alt büyükse, yani armut vücutluysanız, boynunuzu kalın göstermeyen, omuzlarınıza uygun sizi dik gösteren kıyafetleri arayın. Üst için yuvarlak, oyuk yaka kesimleri, alt için de düz etek ya da normal kesim pantolonları seçin.


  Kalça ve basenleri kapatın;

  Kalçalara ve basenlere dikkat edin. Büyük kalça ve basenleri kamufle etmek için, rahat pileli, bel kısmı büzgülü rahat etek ve pantolonlar tercih edilebilir. Modaya uygun, düz çizgiler yan cepli ya da cepsiz modeller seçin. Basenleri küçük göstermek için beli düz yarım ya da dizden hafifçe aşağıda pantolonlar arayın. Daha uzun ve zayıf görünüm için pantolonunuz ya da eteğiniz yere değecek kadar uzun olmalı.
  Basenlerinizi daha fazla kamufle etmek için etek ve pantolon giydikten sonra kalçalarınızı örtecek kadar uzun bluz ya da bluzunuzun üzerine hjafifi dantel ya da örgü tunikler giyebilirsiniz. Kalçalarınızdan aşağısının çok fazla uzun olmamasına dikkat edin.


  Kıyafet kesim ve dikişlerine dikkat edin;

  Kıyafetin dikişleri de önemli. Giysilerinizde, özellikle ceketlerde kare şekilli olanları ya da sıkı saran modelleri tercih etmeyin. Bunun yerine hatları hafif belli eden modelleri tercih edin. Elbiselerin dikişleri daha ön plana çıkartılmış olabilir.


  Ayakkabılara dikkat edin;

  Elbiseleri ayarladık. Hepsi bu kadar mı hayır. Giysilerinizi belirledikten sonra ayakkabılarınızı deneyin. Özellikle ayaklarınız genişse ince şeritli ve düz sandaletler, ufak topuklu ayakkabılar giymeyin. Bunun yerine, kısa topuklu ya da üzerinde durabiliyorsanız yüksek topuklu ayakkabılar giyin. 5 cm'lik topuk ne giyerseniz giyin sizi daha ince gösterecektir. Ayak bileğinize dolanan ayakkabılardan, kare topuklardan uzak durun. Tüm bunlar sizi daha bodur ve bacaklarınızın daha kısa görünmesine neden olur.
  11 Mayıs 2012
  #1
 2. Kıyafetlerle Zayıf Görünmek Cevapları

 3. güzel paylaşım + rep :)
  11 Mayıs 2012
  #2
soru sor

Kıyafetlerle Zayıf Görünmek