Kıvanç Tatlıtuğ, Eşiyle Birlikte Hamburger İşine Giriyor

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ, Eşiyle Birlikte Hamburger İşine Giriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Türkiye'nin en çok kazanan jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, ticarete atılıyor. Ünlü oyuncu, eşi Başak Dizer'le Bodrum'da hamburgerci açacak.

  Rol aldığı dizi ve reklam filmleriyle Türkiye'nin en çok kazanan oyuncularının başında gelen Kıvanç Tatlıtuğ, yatırım için rotasını İstanbul'dan Ege'ye çevirdi.

  Takvim'in haberine göre; Geçtiğimiz aylarda açacağı restoran için Etiler, Bebek, Emirgan ve RumeliHisarı'nda mekan arayışına giren yakışıklı oyuncu, yoğunluğu nedeniyle bu düşüncesini rafa kaldırmıştı. Tatlıtuğ, yazın gelmesiyle yeni mekanını Bodrum'da açmaya karar verdi. Konuşulanlara göre ise Tatlıtuğ'un bu kararında eşi Başak Dizer'in ortağı olduğu Nişantaşı'ndaki mekanın başarısı etkili...

  [​IMG]
  PAHALI İŞLETMELERİ ÖRNEK ALACAK

  Ünlü oyuncu, modanın yanı sıra yeme-içme sektöründe de başarılı olan eşiyle Yalıkavak Marina'da restoran açmak için düğmeye bastı. Bodrum'da hamburger ağırlıklı bir mönüye sahip mekan açmaya hazırlanan Tatlıtuğ'un ücret politikasında civardaki pahalı işletmeleri örnek alacağı öğrenildi.


  [​IMG]
  BODRUM'DAN DÜKKAN BAKACAK

  Mekanını bu yaz hizmete sokmayı planlayan oyuncu, dedikodulara göre de önümüzdeki günlerde Bodrum'a gidip mekan arayışına start verecek. Tatlıtuğ, beğendiği dükkanı bulunca da dekorasyonu stil danışmanı Başak Dizer'e emanet edecek.
  17 Mayıs 2018
  #1
 2. Kıvanç Tatlıtuğ, Eşiyle Birlikte Hamburger İşine Giriyor Cevapları

soru sor

Kıvanç Tatlıtuğ, Eşiyle Birlikte Hamburger İşine Giriyor