Kişisel Web Site Tasarımım

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, cem secer üyesi tarafından 1 Eylül 2014 tarihinde yazılmıştır. Kişisel Web Site Tasarımım hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Merhabalar,

  Freelance web tasarım hizmeti vermekteyim. Yaklaşık 1 ay önce web sitemi açtım. Kendi site tasarımım hakkında olumlu - olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Site adresim www.cemsecer.com
  1 Eylül 2014
  #1
 2. Kişisel Web Site Tasarımım Cevapları

 3. ÜCRETSİZ OLARAK WEB SİTESİ YAPILMAKTADIR...
  Ankebut Dijital Medya Hizmetleri, bir hayalin ve hedefin sembolü olarak 2000'li yıllarda ünvanına katkı yapan Ankebut Dijital Medya Hizmetleri incisi İstanbul'da faaliyetlerine başladı. İnternetin ve teknolojinin sınırsızlığıyla Ankebut Dijital Medya Hizmetleri hayal gücünün birleşmesi, ile önce İstanbul'a ve ardından tüm ülkeye taşıdı. Genç ve umutlu ekip hiç durmadan " en iyi " olmak için çalışmaya devam ederken, artık ülke sınırlarının da aşılabileceğini gösterdi.
  Ankebut Dijital Medya Hizmetleri, yaklaşık 15 yıl önce başladığı serüvende artık farklı sektörlerde yerli ve yabancı pek çok firmaya hizmet vermektedir.
  Ankebut Dijital Medya Hizmetleri " en yeni ve en iyi " hizmeti sağlama misyonuyla çalışırken, bir yandan da kendini bu gelişime uygun olarak sürekli modernize etmektedir. Ankebut Dijital Medya Hizmetleri, her zaman var olabilmek ve başarısını sürdürebilmek için yüzünü " geleceğe " dönmüştür.
  Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.
  Ankebut Dijital Medya Hizmetleri her zaman bu hedefle çalıştı ve bundan sonra da çalışmaya devam edecek...

  ÜCRETSİZ OLARAK WEB SİTESİ YAPILMAKTADIR...
  20 Ocak 2015
  #2
soru sor

Kişisel Web Site Tasarımım