kısırlık tedavisi gerçekten var mı ?

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, seotanıtım üyesi tarafından 9 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır. kısırlık tedavisi gerçekten var mı ? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ülkemizde maalesef çok sık rastlanan sağlık sorunlarından bir tanesidir kısırlık. Hem erkeklerde hemde kadınlarda görülen kısırlık sorununun takiki bazı çözümleri var. Ancak tüm kısırlık sorunu yaşayanların tamamı iyileşiyor diye bir şey yok.

  Süreç içerisinde bir çok tedavi yöntemi olduğu gibi bazı kısırlık süreçleri sonrası çözüm üretilemez ise tüp bebek tedavisi önerilir ve hasta yani aile kabul ederse sorunu bu şekilde çözüme kavuşturmak mümkün.

  Doğuştan kısır doğmak mümkün olacağı gibi genetik olarak ta kısırlık söz konusu olabilir. Bunun için ilgili hastanelerde üroloji bölümü gibi bölümlerde test yaptırmanız en sağlıklısı olacaktır. Bazen hem erkek hemde kadında hiç bir sorun olmayabilir. Buradaki sorun sperm sayısı yada spermlerin yumurtalara sağlıklı şekilde ulaşamaması yüzünden de olabilir.

  Kesin bir tanı koymak yada kendinizi üzmek yerine dilerseniz https://www.kisirliktedavisi.net/ sitemizi inceleyebilir makalelerimizi okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Yada dilerseniz hemen bir hastaneye gidip gerekli testleri yaptırmanızı öneririz. Kısırlık testi ve kısırlık tedavisi devlet hastanelerinde ücretiz yapılmakta.
  9 Mart 2019
  #1
 2. kısırlık tedavisi gerçekten var mı ? Cevapları

soru sor

kısırlık tedavisi gerçekten var mı ?