Kış Bahçesi Perdesi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 9 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır. Kış Bahçesi Perdesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Kış bahcesi perdesi screen blackaut veya ferrari soltis kumaş seceneklerine uygulamalar yapılabilir. Kış bahçesi perdeleri kullanıcının isteğine ve mekanın teknik olarak tespitine göre projelendirilebilir. Uygulanacak ürünün mekana uyumluluğu teknik açıdan ve görsel yönden değerlendirilir. Kullanıcıya alternatifli seçenekler sunulur. Genel olarak yüksek çatısı olan kış bahçelerinde motorlu sistem perdeler tercih edilmektedir.

  Bunlar, motor uygulanabilen mekanik sisteme adapte edilen perdeler olup, güneşe, ısıya dayanıklı kumaşlardır. Özellikle ısıyı kesme özelliği olan kumaşlar tercih edilir.

  Kış bahçelerinde ısıyı kesme amaçlı ve gölgelemede yararlanmak üzere kullanılan perdeler sabit ve manuel sistem mekanizmalı çeşidi kullanılabilir. Kış bahçesi perde uygulamasında fiyatlandırma, tamamen ölçü alımı ve tespitler neticesinde kullanılacak ürüne göre belirlenir. Mekanizma sistemi uzaktan kumandalı ve manuel olabilir özel üretimdir.


  Web Sitemiz: http://www.halicperde.com/


  Kış bahcesi perdesi, Kış bahçesi tavan perdesi, Motorlu kış bahçesi perdesi
  9 Ocak 2016
  #1
 2. Kış Bahçesi Perdesi Cevapları

soru sor

Kış Bahçesi Perdesi