Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası’na VakıfBank Desteği

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 25 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır. Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası’na VakıfBank Desteği hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası’na VakıfBank Desteği  VakıfBank, Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası ile imzaladığı protokol kapsamında, oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunacak. VakıfBank’ın kredi paketlerinde, oda üyelerinin her türlü tarımsal faaliyet ihtiyaçları karşılanacak ve gelir akışlarına göre kendilerine özel ödeme planları hazırlanacak.  Halden anlayan bankacılık anlayışıyla tarım bankacılığı alanında özel çözümler sunan VakıfBank, son olarak Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı. Protokol kapsamında oda üyeleri, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipmana kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını, VakıfBank kredileri ile uygun koşullarda karşılayabilecekler.  Hasat dönemi ödemeli krediler


  Tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlı uygulamaları ile tarım üreticilerinin hayatını kolaylaştıran VakıfBank, bünyesindeki uzman ekipleriyle yerinde analizler yapıyor ve kişiye özel çözümler sunuyor. Hasat dönemi ödemeli krediler ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlayan VakıfBank, aynı zamanda üreticilere danışmanlık hizmeti de sunuyor.


  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Tarım Bakanlığı’nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda üreticiler, VakıfBank’ın uzman ekipleri tarafından bilgilendiriliyor. Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere TARSİM Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.


  Hasadı bereketli geçen üreticilere altın hesabı


  Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren VakıfBank’tan bir yenilik daha! Birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Babaeskili üreticiler, en yakın VakıfBank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını TL’ye çevirerek aynı gün çekebilecek.


  VakıfBank Tarım Bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiler en yakın VakıfBank şubesinden ve www.vakifbank.com.tr adresinden öğrenilebilir.
  25 Mayıs 2015
  #1
 2. Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası’na VakıfBank Desteği Cevapları

soru sor

Kırklareli İli Babaeski Ziraat Odası’na VakıfBank Desteği