Kırıkkale Haber Ekranı Yenilendi

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, selimcan71 üyesi tarafından 8 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır. Kırıkkale Haber Ekranı Yenilendi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kırıkkale’de köklü haber sitelerinden olan Gündem 71 yenilenen yüzü ile tekrar yayına başladı.

  Siz değerli Kırıkkale halkı için kırıkkale haber sitesinden haberleri anbean bildirerek sizleri Kırıkkale hakkında güncel olayları yansıtarak bilgilendirmektedir.

  Eski bir haber sayfası olan Gündem 71 sitemiz, eski siteler arasında yerini almış bir haber sitesi olup kendini ispatlamıştır. Kırıkkale Haber ajanslarından aldığı ve kendi makaleleri ve yorumları ile son şeklini alıp sizlere yayınlayan haber sitesi ara ara kes kopyala yöntemi ile de çalışmaktadır. Gündem 71 Haber sitesi sosyal medya sitelerinde de kendine yer ayırarak sosyal medya alanlarında da kendini söz ettirmeyi başarmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden Kırıkkale insanına haber akışı sağlamaktadır.

  Kırıkkale haberleri olarak yalnızca haber değil, Kırıkkaleli kişilerin biyografileri ve Kırıkkale iline ait her türlü bilgi ile birlikte güncel konularıda sitemizde bulabilirsiniz. Kırıkkale’de alanında tek olan sayfamızı ziyaret ederek siz de Kırıkkale’nin en iyi haber sitesine destek olabilirsiniz.
  8 Eylül 2019
  #1
 2. Kırıkkale Haber Ekranı Yenilendi Cevapları

soru sor

Kırıkkale Haber Ekranı Yenilendi