Kına Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Kına Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Kına Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Geleneklerimizde ayrı bir yere sahip olan kına geceleri ve kına organizasyonları hakkında merak edilenlere Çevre Düğün Sarayı’ndan (http://www.cevredugunsarayi.com) yanıtlar aldık;

  Mekân seçimi nasıl olmalı?

  Mekân seçilirken öncelikle nasıl bir kına gecesi istenildiği önemlidir, istediğiniz konsepte mekânın ve süslemelerin uygun olması çok önemlidir, kapalı salonda, açık havada ya da farklı bir mekânda organize edebilirsiniz.

  Süslemede nelere dikkat etmeli?

  İstenilen konsepte uygun masa sandalye örtü ve çiçekler mekânı süslemelidir, örneğin Osmanlı temalı bir kına gecesinde gelin ve damat için ayrılan sandalyelerin sıradan bir sandalye olması yerine tahta benzer bir sandalye olması tercih edilmelidir.

  İkramlar ne tür olmalı?

  Yemek verilecekse hafif yemekler, zeytinyağlılar, ara sıcaklar ikram edilebilir. Bunların dışında açık büfe kokteyllerde gayet iyi olur, kınaların vazgeçilmezi kuruyemişlerde tabi ki unutulmamalıdır.

  Kına organizasyonu yaptırmak faydalı olur mu?

  Hayatınızın en önemli anlarından olan bu günün kusursuz olması için Kına organizasyonları yaptırmanız elbette faydalı olur. Sizin adınıza her şeyi en ince detayına kadar düşünüp farklı çözümler ve fikirler sunan organizatörler şu dönemde kurtarıcı niteliğindedir.
  15 Şubat 2016
  #1
 2. Kına Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Cevapları

soru sor

Kına Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler