Kimse yakalayamaz!

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 15 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Kimse yakalayamaz! hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Sağ dizindeki sakatlığı nedeniyle 1 Kasım’da Katar’da doktor Popoviç’e atroskopi yaptıran Fenerbahçeli futbolcu Mateja Kezman, çalışmalarını ülkesi Sırbistan’da sürdürüyor.

    Fenerbahçe Kulübü’nün internet sitesinde durumuyla ilgili açıklamalarına yer verilen Sırp futbolcu, önümüzdeki hafta başında Türkiye’ye geleceğini ve antrenmanlara başlayacağını ifade ederek, "Uzun süredir beni rahatsız eden sakatlığımdan kurtuldum. Bomba gibi geri dönüyorum" dedi.

    Katar’daki ameliyatının ardından ülkesine gittiğini, rehabilitasyon çalışmalarını da burada sürdürdüğünü bildiren Kezman, şunları kaydetti: "Ameliyattan 5 gün sonra hafif tempolu yürüyüşlere başladım. Daha sonra ağırlık ve kas güçlendirici çalışmalar yapmaya başladım. Bir an evvel takımıma dönmek için Sırbistan’da çalışıyorum. Önümüzdeki hafta başında Türkiye’ye geleceğim ve gelir gelmez de antrenmanlara çıkacağım. Doktorların vereceği raporlar doğrultusunda, maç kondisyonunu da kazandıktan sonra, yeniden Fenerbahçe’de görev alacak hale geleceğim. Uzun süredir beni rahatsız eden sakatlığımdan kurtuldum. Fenerbahçe’ye, bomba gibi geri dönüyorum" dedi.
    15 Kasım 2007
    #1
  2. Kimse yakalayamaz! Cevapları

soru sor

Kimse yakalayamaz!