Kimler Büyü Bozabilir?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Kimler Büyü Bozabilir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Büyü Bozanlar Var Mı?


  [​IMG]
  Büyü bozmak öyle kolay bir iş değildir ama ortalıkta o kadar çok büyü bozanlar var ki buna şaşmamak elde değil. Kendimin de şahit olduğu bugünlerde özellikle sanal ortamda büyü bozan hocalar sayıca fazlalaştılar. Ama bu büyü bozan medyum yada adları herneyse gerçekten bu büyüleri çözebiliyorlar mı? Asıl bu konuyu size aktarmak istiyorum. Bu sorunun cevabı maalesef hayır sevgili kardeşlerim. Bir çok hoca yada medyum büyü çözdüğünü iddia etse de bunların bilgileri büyü çözümleri için yeterli değildir.
  Büyü çözümleriniz için mutlaka iyi bir büyücü yada iyi bir hocaya danışmanız gerekir. Aksi halde hem paranızdan hemde zamanınızdan olursunuz. Büyü bozan hocalar bu büyüleri bozarken bir takım ilimlerden yararlanarak yaparlar. İşte ilim sahibi olmayan bir takım şarlatanlar sizleri büyü bozma işlerinizde aldatıyorlar.
  Büyü bozdurmak için mutlaka geçmişi belli hocalardan yardım almaya gayret edin. Tanımadığınız bilmediğini kişilere gidip hataya düşmeyin. Bu konuda çok mağdur olduğunu bana gelen insanlardan biliyorum. Bir çoğu bana gelmeden önce bir kaç kere değişik hocaya gitmiş ama sonuç alamamışlar. Ben bunları çok görüyorum.
  Sizleri her fırsatta bu tür sahte büyü bozanlara karşı uyarıyorum. Sizinde böyle bir sorununuz varsa bana çekinmeden yazabilirsiniz.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Kimler Büyü Bozabilir? Cevapları

soru sor

Kimler Büyü Bozabilir?