Kilo vermek için bu alışkanlıklara veda edin!

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kilo vermek için bu alışkanlıklara veda edin! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Fit bir vücuda sahip olmak her bayanın idealidir. Bu ideal için uygulanacak bir çok yöntem vardır.

  [​IMG]

  Türk popunun vazgeçilmez kafiyesi tuzak-uzak kelimeleri buradaki ana temayı anlatmamıza yardımcı olabilir. Yazının devamında yer alan beş adet tuzaktan uzak durabilirsen, kıyafetlerini bir beden daha küçük almaya başlarsın.
  İşte yemek konusundaki kötü alışkanlıkları yenmek için uzman tavsiyeleri:


  HIZLI YEMEK
  YENİ ALIŞKANLIĞIN: Frene basmak.
  Yapılan bir araştırmaya göre, tabağındaki yemeği hızlıca yemesi istenen kadınlar yavaş yiyenlere oranla daha çok yemek yiyor. Kendini frenlediğin zaman beyin karnının doyduğuna dair sinyalleri erken alıyor ve yemeği kesmeni söyleyebiliyor.  BUNU DENE: Lokmalarını say.
  Kadınlardan her lokmayı 15-20 kere çiğneyerek yemeleri istendiğinde, yavaşlamışlar ve bir sonraki lokmaya geçmeden durmuşlar.  ÇALIŞIRKEN YEMEK
  YENİ ALIŞKANLIĞIN: Yemeğine odaklan.
  Cornell Üniversitesi’ndeki Food and Brand Lab araştırmacıları yemeksırasında birden fazla işle meşgul olma üzerine çalışırken dikkati dağılmış olanların yüzde 30 ile 50 daha fazla yediğini gözlemlemiş.  BUNU DENE: Yemeğin miktarını ölç.
  Food and Brand Lab yöneticisi Doktor Brian Wansink insanların tabağın boyutuna odaklandığı zaman ne kadar yediğine çok daha fazla dikkat ettiğini belirtiyor.


  30 Mart 2012
  #1
 2. Kilo vermek için bu alışkanlıklara veda edin! Cevapları

soru sor

Kilo vermek için bu alışkanlıklara veda edin!