Kilo Verdiren Meyveler

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kilo Verdiren Meyveler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Yaz aylarına gireceğimiz şu günlerde kilo verdiren beş yaz meyvesi sizleri yaza daha fit bir vücutla girebilirsiniz.
  Yaz mevsiminde kilo vermenizi kolaylaştıracak 5 adet yaz besini bu listede !
  Çilek Rüyası
  Yaz mevsimi için ideal bir atıştırmalık meyve olan çilek, günlük olarak ihtiyacınız olan C vitamininizin %70′ini içerisinde bulundurur. Bunun yanı sıra Omega 3, kanseri ve yaşlanmayı geciktiren çeşitli vitaminlerde içerir.

  Mavi Yemiş
  Yazın tüketilmesi ideal besinlerinden biride lezzeti ve düşük kalori içermesiyle mavi yemiş.

  Mürdüm Eriği
  Az kalori almak istiyorsanız mürdüm eriği sizin için güzel bir fırsat. İçerisinde C vitamini bulunduğu için diyetteki insanların yanı sıra herkesin bol bol tüketmesi gereken meyvelerin başında gelmektedir. Herkes tarafından bilinmeyen bir özelliği de, iştahınızı açmasıdır.


  Kabak
  Sebze olarak yazın çok fazla miktarda tüketilen kabak, magnezyum, potasyum, demir gibi çeşitli vitaminler içermektedir. Damak zevkinize göre isterseniz haşlayabilir isterseniz kızartabilirsiniz.

  Biber
  Vücuda karoten almak istiyorsak kırmızı tatlı biberler iyi bir seçimdir. Bunun yanı sıra yoğun olarak antioksiden içerir. Büyük yeşil renkli biberlerin içerisinde ise bol miktarda C vitamini bulunmaktadır.
  30 Mart 2012
  #1
 2. Kilo Verdiren Meyveler Cevapları

soru sor

Kilo Verdiren Meyveler