kilo alma sorunu

İsimli konu WH 'Ruh Sağlığı' kategorisinde, Moonliqht61 üyesi tarafından 15 Haziran 2011 tarihinde yazılmıştır. kilo alma sorunu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. :)arkadaşlar ben çok zayıf biriyim malesef :( kan hapları balık hapları denedim fayda etmedi . aslında aç oldummu çok fazla yerim normalde de eh işte diyelim :). ama ben 2 hafta sürede en az 5 kilo almak istiyorum .bu yüzden birçok siteye baktım ve prakten adında bir ilaç ismi öğrendim. alerji şurubu ama yan etkiside çok iştah açmakmış. benim babam doktor ona sordum alalım mı diye olur dedi. yarın alıcam bakalım hayırlısı.. eğer kilo almaya başlarsam buraya yazmaya devam ederim. diğer kilo almak isteyipte alamayan arkadaşlarıma umut ışığı olmuş olurum hem. aranızda bu şurubu kullanıp ta kilo alan var mı acaba? eğer varsa ilgilenin lütfen . daha çok bilgi edinmek istiyorum... :) ...eger zayıfsanız bence bi doktora görünün bu ilaçtan bahsedin . kullanın fln derse kullann hem çok ta ucuşmuş duyduguma göre. 4-5 tl fln sanırsam .... iyi kilolu günler diliyorum. lütfen ilaç hakkında bilgilerinizi paylasın. !
  15 Haziran 2011
  #1
 2. kilo alma sorunu Cevapları

 3. arkadaşlar lütfen bilgi verin çk ihtiyacım var hiç deilse görüşlerinizi yazın 36 kişi bakmış kmse mi birşey bilmiyor.. :D
  16 Haziran 2011
  #2
 4. arkadaşım bu şurup gerçekten de çok iştah açıyor ben yaklaşık 8-10 kilo aldım
  5 Eylül 2011
  #3
 5. Kilo Almanın Yolları pek çok kişi tarafından çok merak edilen bir konudur sanılanın aksine çok zayıf insan vardır ve bu sayı küçümsenemiyecek kadar fazladır.

  Kilo alamama sorunu genellikle genetiktir ama günümüzdeki iş yaşamından dolayı piskolojik nedenlerde artmıştır.

  Kilo almak isteyen kişiler bitkisel yada hayvansal doğal besinler kullanmalıdır kimyasal katkılardan uzak durunuz yada fiziki yöntemlerden bunlar zarar verir.Aşağıda kilo almanızı sağlayacak bir kaç gıda takviyesi önereceğiz marka vermeyeceğiz nedeni reklam olmasın lütfen sormayınız. Bu ürünler pek çok marka tarafından üretiliyor istediğiniz güvendiğiniz kimse onukini alın  1-Proherb Ginsengli Bitkisel Karışımlar:
  normal ginsegli karışımlarda kilo aldırır yalnız proherb takısı doğal üretim tekniğini ile yapılan urunlerde olur bu nedenle doğal kullanmak isterseniz Proherb Ginsengli Bitkisel Karışım alın yukarıda yazdığım gibi pek çok markanın var

  2-Whey Protein Muz :Bildiğiniz gibi whey protein peynir altı suyundan elde edilen en saf ve en güçlü proteindir son tüm sporcular tarafından zaten yıllardır kullanılır şimdi ise kilo alma sorunu yaşayanlar tarafından çok sık kullanılmaktadır.Muzlu olan hem daha iyi kilo aldırır hemede çok daha lezzetlidir.

  3-Arı Sütü Doz 1:Arı sütü karışımları herkesin bildiği doğal kilo aldırıcılardan doz 1 dememizin nedeni bu çocuklar için üretilene verilen addır bu nedenle çok daha doğal ve besin değeri yüksektir.Yetişkinlerde kullanılabilir bu uyarıyı yapmamızın nedeni bir de yetişkinler için olanı var doğal istiyorsanız onun yerine Arı Sütü Doz 1 alın her marka zaten 2 tip üretir
  1 Aralık 2011
  #4
soru sor

kilo alma sorunu

Alakalı Aramalar:

 1. sipraktin kilo aldırırmı

  ,
 2. sipraktin kilo

  ,
 3. kan şurubu kilo yaparmı

  ,
 4. sipraktin şurup yetişkin,
 5. sipraktin kilo almak için nasıl kullanılmalı