Kedinin fendi hırsızı yendi

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, Y@z Y@ğмυяυ üyesi tarafından 13 Şubat 2010 tarihinde yazılmıştır. Kedinin fendi hırsızı yendi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kedinin fendi hırsızı yendi

  [​IMG]

  Alanya'da evlerine giren hırsızı görünce miyavlayan kedi hırsızı kaçırdı. Ev sahibi toparlanmış halıyı görünce olayı anladı.  Antalya'nın turistik ilçesi Alanya'da girdiği evde eşyaları karıştırmaya başlayan kimliği belirsiz hırsız, evin kedisi Missi garip bir biçimde miyavlayarak ev sahiplerini uyandırınca topladığı eşyaları alamadan kaçmak zorunda kaldı. Almanya'da 14 yıl çalıştıktan sonra dört ay önce Türkiye'ye kesin dönüş yapan ve ev aldıkları Alanya'da yaşamaya başlayan Erol ve Tülay Çolban, 17 yaşındaki kedileri Missi sayesinde evlerine giren hırsızın vereceği zarardan kurtuldular.
  [​IMG]


  O UYANDIRDI

  Olay geçen Çarşamba günü meydana geldi. Sabaha karşı evin arka bahçesine bakan pencereyi kırarak içeri giren hırsız Erol Çolban'ın saatini aldıktan sonra yatak odası önündeki halıyı toplarken kedinin miyavlamaya başlaması ile paniğe kapıldı. Evde gördüğü yabancıya miyavlayan kedi, yatak odasındaki sahiplerini uyandırdı. Bunun üzerine telaşlanan hırsız, halıyı bırakıp hızla olay yerinden uzaklaştı. Uyanan ve kedilerine bakmak için salona geçen Çolban çifti, halıyı yerde toplanmış olarak görünce eve tanımadıkları birinin girdiğini anladılar. Çiftin Alanya Emniyet Müdürlüğü'nü araması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri olayı soruşturmaya başladı.
  13 Şubat 2010
  #1
 2. Kedinin fendi hırsızı yendi Cevapları

soru sor

Kedinin fendi hırsızı yendi