ke$ke ~

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 27 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. ke$ke ~ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Dün RastgeLe ProfiLin GeLdi, Tanıyor OLabiLeceğim KişiLerin Arasına . Baktım ProfiLine , İLişki Yapmışsın .

  ( ALLah MutLu Etsin). BiLirsin , MutLu OLmanı İsterdim . ÜzüLmedim Merak Etme . Hoşuma da Gitti , EL OğLu Dedim BiLiyor İşini . Kıskanmıyor OLmaLıydı Seni . Ve Ya SahipLenmemesi Gerekliydi . Çünkü Sen KaLdıramazdın , Hayatına Karışacak BiriLerini .

  Neyse , FotoğrafLarın Herkese Açıktı .... Kötü Bir Niyetim De Yoktu , Bakarken . İLk Fotoğrafına Baktım , Yanında O Çocuk Vard ı. GüLüyordunuz , SarıLmış Bir Vaziyette . ALtındaki Yazıyı İnceLedim . ''Bir ZamanLar ELinin Tersiyle İttiğin O Kıza , İyi Bak'' Yazıyordu .

  Diğer ResimLerine , Geçmez OLaydım . Keşke Bu KadarıyLa SınırLandırsaydım Kendimi . Vucudunu ÖnpLana Çıkartan ELbisenLe , Çok KLişe Çıkmışsın . GözLerim , NefretLe Baktı . Bumuydu Yani , Bir ZamanLar Benim Hayatımdaki KADIN ? Dedim Kendi Kendime .

  ELim Zor da OLsa , Diğer Fotoğrafa Geçti . Havanın SoğukLuğundan , Dahada Soğuk OLacak ŞekiLde Soğumama Neden OLuyordu Her Bir Fotoğrafını Açışım . Bir ZamanLar , Benim KatiL OLmama Neden OLacak FotoğrafLarın , Şimdi MaLzeme OLuyordu . GüLdüm . . .

  İkiyüzeLi , Fotoğraf Beğenisi Tavan Yapmıştı . BenimLe SevgiLiyken , Bu Kadar Arkadaşın OLmadığına Yemin EdebiLirdim . Şimdi İse , Evet Koskocaman Bir GüLücük Sardı Beni ;

  Diğer Fotoğrafını Açtım Ve ; Başa Dönmüş OLmaLıydık . ''Bir ZamanLar ELinin TersiyLe İttiğin O Kıza , İyi Bak'' Fotoğrafına Denk GeLdim Gene .

  Kendime Kızdım BiLiyormusun , Keşke Bir ZamanLar' ELimin TersiyLe İtecek Kadar Tanımamış OLsaydım Seni' . . !
  27 Temmuz 2013
  #1
 2. ke$ke ~ Cevapları

soru sor

ke$ke ~