Kayserispor'da yeni başkan adayı Erol Bedir

İsimli konu WH 'Diğer Süper Lig Takımlarımız' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Kayserispor'da yeni başkan adayı Erol Bedir hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  KAYSERİSPOR Kulübü Başkanlığı'na Kayseri Erciyesspor'un eski başkanlarından ve bir özel hastanenin yöneticisi Dr.Erol Bedir'in aday olduğu bildirildi.

  Annesi yoğun bakımda tedavi altında bulunan Bedir'in Kayserispor Başkanlığı konusunda götürülen teklife mazeret bildirdiği ancak şehrin önde gelenlerinin ısrarlı talebi karşısında, teklifi kabul ettiği bildirildi. Bu gelişmelerin ardından Erol Bedir ve eski çalışma arkadaşı genel menajer Reşat Çağan sarı kırmızılı kulübe gelerek, Kayserispor'un son durumuyla ilgili bilgi aldı. Kayserispor'da 24 Aralık'ta yapılan Genel Kurulda mevcut Başkan Recep Mamur tekrar adaylığını koymamış, seçimlerde kulüp yöneticisi Ahmet Yıldız başkan olmuştu. Ancak, yeniden genel kurula gitme kararı alan Kayserispor'da başkan adaylığına önce Saffet Külahçı ve ekibi aday olmuş, daha sonra tepkiler üzerine, tecrübeli spor adamı Erol Bedir'in başkanlığında yeni bir yönetim kurulu oluşturulması için il yöneticileri harekete geçti.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Kayserispor'da yeni başkan adayı Erol Bedir Cevapları

soru sor

Kayserispor'da yeni başkan adayı Erol Bedir