Kayıp kızlardan haber var

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kayıp kızlardan haber var hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  DENİZLİ'de yüzme havuzuna gittikleri söyleyerek evden ayrıldıktan sonra ortadan kaybolan her ikisi de 13 yaşında olan G.S. ile R.D., bulundu.

  Merkezefendi İlçesi Akkonak Mahallesi'nde oturan G.S. ile okul arkadaşı R.D., geçen pazar günü evlerinden yüzme havuzuna gideceklerini söyleyerek ayrıldı. Ancak iki arkadaştan sonrasında haber alınamadı. Aileler, kızlarının akşam eve dönmemesi üzerine polise kayıp başvurusunda bulundu.

  Polis iki arkadaşı her yerde ararken, kayıp G.S.'nin eşinden boşanan annesi Elvan Kaya ile kayıp R.D.'nin ikinci evliliğini yapan annesi Neşe Aktaş, kızlarının hayatından endişe ettiklerini belirterek gözyaşı döktü. Kayıp kızların bulunması için aileler kendi çabalarıyla arayışını sürdürdü.

  Aileler, kayıp kızlarının Oto Santral Garajı civarında görüldüklerini öğrendi. Kayıp kızlar, dün 23.50 sıralarında bu bölgede kendilerini arayan aileleri tarafından bulunarak evlerine götürüldü. Kızların kayboldukları gün gezip dolaştıkları, ancak gece olunca ailelerinden alacakları tepkiden korkup, bir arkadaşlarının evinde kaldıkları ifade edildi.
  13 Haziran 2017
  #1
 2. Kayıp kızlardan haber var Cevapları

soru sor

Kayıp kızlardan haber var