Karmen Halı Modelleri İndirimli Fiyatlarıyla Halı ve Dekor'da

İsimli konu WH 'Ev ve Dekorasyon' kategorisinde, halivedekor üyesi tarafından 20 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır. Karmen Halı Modelleri İndirimli Fiyatlarıyla Halı ve Dekor'da hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Karmen Halı Modelleri

  Ev dekorasyonlarının tamamlayıcısı olan halılarınızı mağazaları tek tek dolaşmanıza gerek kalmadan online olarak web sitemizden satın alabilirsiniz. Geniş bir depo hacmine sahip olan Halı ve Dekor halı modellerini indirimli halı fiyatları ile her bütçeye uygun olarak sunmaktadır. Halı sektöründe öncü firmaların halı modellerinin bulunduğu halı ve dekor sitemizden dekorasyonunuza uygun halıyı bulabilirsiniz. Halı ve dekor sitemizden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Karmen Halı; Ev tekstil ürünlerinin üretimi yapan karmen halı müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri beklentisini göz önünde bulundurarak özgün desenleri çeşitli renk seçenekleri ile sunmaktadır. Karmen halı üretimi sırasında kaliteli hammadde ve son teknoloji üretim sistemleri ile halı modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

  Karmen halı modelleri arasından her mekan için kullanabileceğiniz bir halı modeli bulabilirsiniz. 2017 halı modellerini sunan karmen halı ile dekorasyonlarınızı tamamlayacaksınız. Karmen halı koleksiyonları arasında yer alan Karmen Halı gamze serisi, Karmen Hünkar Halı, Karmen Halı öykü serisi, Karmen Halı pırlanta serisi, bahar serisi, Karmen Halı butik serisi, erguvan serisi, hisar serisi, Truva serisi, Karmen Halı odessa serisi ve kaftan serisi ile size en uygun halı modelini bulabilirsiniz. Karmen halının her bütçeye uygun halı modellerinden salon halısı, mutfak halısı ve çocuk odası halısı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  Halı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  Kullanacağınız mekanın dekorasyonu karışık desenler ve koyu renkten oluşuyorsa halı seçiminizi daha sade desenlerin ve açık renklerin yoğun olduğu halı modellerinden seçebilirsiniz. 2017 halı modellerini incelerken dekorasyon uyumluluğunun yanı sıra sağlığa zarar vermeyen anti-bakteriyel halı modellerinden tercih edebilirsiniz.

  Karmen halı fiyat listesini halının ebatlarına göre düzenlemektedir. Karmen halı yatak odası halısı istiyorsanız Karmen halı modelleri içerisinde yer alan Varyant seçeneğinden yolluk halısı yada karyola halısı şeklinde seçim yapabilirsiniz. Yolluk halısı boyutları şu şekildedir; 97*300 Karmen Halı , 97*200 Karmen Halı, 78*300 Karmen Halı, 78*150 Karmen Halı. Karyola halısı ise; 156*230 Karmen Halı, 116*180 Karmen Halı şeklinde olup odanıza en uygun boyuttaki yatak odası halısını seçebilirsiniz. Eğer bu halı boyutları size uygun değilse Karmen kesme halısı sayfamızdaki halı modellerinden istediğin ölçülerde kesim yaptırarak satın alabilirsiniz.

  Halı üretimi yapan firmalar mutfak halısı, salon halısı, yatak odası halısı gibi bir ayrım yapmadan halı koleksiyonlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Çünkü herkesin mutfak, salon, yatak odası boyutları aynı değildir. Bu ayrımı ancak halı modelinin ebatlarına göre yapabiliriz. İsterseniz sabit olan 195*290 Karmen Halı, 156*230 Karmen Halı, 116*180 Karmen Halı, 97*200 Karmen Halı, 78*300 Karmen Halı ve 78*150 Karmen Halı boyutları arasından size uygun olan ebat seçimini yapabilirsiniz.

  Karmen Halı Fiyatları


  Karmen halı fiyatlarını incelediğimizde halı fiyatlarının ebatlara göre değişim gösterdiğini göreceksiniz. Toptan fiyatına satış yapan Halı ve dekor 2017 karmen halı modellerini web sitesi üzerinden en uygun fiyatları ile siz müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.
  20 Nisan 2017
  #1
 2. Karmen Halı Modelleri İndirimli Fiyatlarıyla Halı ve Dekor'da Cevapları

soru sor

Karmen Halı Modelleri İndirimli Fiyatlarıyla Halı ve Dekor'da