KARİYER HEDEFİ OLANLAR DİKKAT!St.clements üniversty pressgrup bünyesinde mesleki sertifika veriyor

İsimli konu WH 'Meslekler & Kariyer' kategorisinde, PRESSGRUP üyesi tarafından 11 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır. KARİYER HEDEFİ OLANLAR DİKKAT!St.clements üniversty pressgrup bünyesinde mesleki sertifika veriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. “Bir mum, diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez” diyor Şeyh Sadi. Akademik Camiamızın da buna gerçekten ihtiyacı var ve hak ediyor. “Mum yakmayanlar, ışığı söndürenler kadar suçludur” diyen P. Syrus haklıdır dedik, yaktık bu mumu ve mumları, enerjimiz olan sizlere enerjimizi vermek için. “Mumun kalınlığı o kadar önem taşımaz benim için. Değerini yalnız aleviyle ölçerim” diyen S. Exupery gibi düşünerek, yaydığımız ışığın gururuyla, henüz bin iki yüz öğrenci ve mezunumuz olmasının gururu ve azmi ile o ışıkta yazıyorum bu cümleleri, o enerjiden yine o enerjiye köprü olsun diye.

Her yıl bir değil bin mum eklemek amacımız, Türk akademisyen camiasına; biz hazırız, size düşen, artırmak bu eğitim saçan akademik ışıkları. Onlarca dilden, dinden ve kültürden insana Türk’ün takip eden değil, edilen millet olduğunu nasıl ispat etti isek Türkiye Kampüsleri olarak çalışmalarımız, yayınlarımız ve gayretlerimiz ile sizin enerjinizle, hak ettiğiniz yere ulaşmada enerjinizle aydınlatma taleplerinizi ısrarla ve bir sonraki sömestre kadar daha enerji dolu ve somut cümleler için umutla bekliyoruz. Cümleyi oluşturan bir harf bile olmanın onurunu yaşatmak için, paragrafların dipleri apaydınlıkken.

ST.CLEMENTS UNİVERSTY
    Dekan
    Doç. Dr. Bilal Semih BOZDEMİR
    11 Haziran 2016
  2. KARİYER HEDEFİ OLANLAR DİKKAT!St.clements üniversty pressgrup bünyesinde mesleki sertifika veriyor Cevapları

soru sor

KARİYER HEDEFİ OLANLAR DİKKAT!St.clements üniversty pressgrup bünyesinde mesleki sertifika veriyor