**-KARAHAN ONLİNE-** (Resimli Özel anlatım.)

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, AngeL WiNgS üyesi tarafından 28 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. **-KARAHAN ONLİNE-** (Resimli Özel anlatım.) hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Oyuna Başlangıç Klavuzu
  Başlangıçta, Çin'in kara ve geniş olarak insanlar kendilerini her türlü tehlikeli canavarlar tarafından çevrili bulunan toprakları keşfetmek başladı. Kadar onların Ankete katılanların ustalar vardı birlikte kendi topraklarda gizli tehlike bir başka korumak için bantlama, bu insanlar daha sonra, bir başka koruma ve çevrelerindeki tüm canavarlar hakim fraksiyonları oluştururken, gücü gücü kadar devam klan kurdu!

  Olarak büyüdü ve kendi şehirlerinden gelen genişletilmiş, bir savaş alanında stratejik avantaj için mücadele kaçınılmaz toplantı, ezmek için umut ve tüm diğer fraksiyon fethetmek kadar da sadece ölüm ve en baskın olan Yakında ayrı gruplar birbirleriyle haberdar oldu yeryüzünde fraksiyonu!

  Bu fraksiyonları önce emperyal ejderha fraksiyonu olduğunu. Bu insanların bir oyunda savaşçı daha dengeli klan oluşturulması bir grubuz. Toprakları gelen Doğu'ya seyahat, the Imperial Dragon Clan ağır kılıç Üstatlığı ise, Işık Kılıç ve uzun çeşitli gizemli Mermer silah. Bu sert savaşçılar ölümcül doğruluğu ile indominitable ruhu kullanın. Gurur ve sadık, bu savaşçılar yerine teslim bir düşman için zemin bir inç daha ölümüne mücadele olacak. Bu çete reisi Lord Yudi, one of the few who büyük TwelveSky en büyük güç görmüş ve hikaye anlatmak için yaşadık.

  Bu klan ikinci dondurulmuş wastelands gelen Kuzey uzak bulunmaktadır. Bunlar Kraliyet Yılan Klan olarak bilinir. Bir komuta altında çok korkulan ve gölgesiz İğne Tanrım, Seto onlar büyük ve muhteşem silah bir harika miktarı ustaları olduğunu hayal unutulmaz. Bu saldırgan savaşçı sırada işkence kaçamak için en zarif ve yüce dalgaları işlemek için ve büyük mesafelerde mağduru yok yollar bulmak mümkündür.

  Bu büyük klan dağlık ve çorak bölgelerinden batı gelip geçen nerede kaç erkek gitmek cesaret. Bunlar, Fierce Tiger Klan, denir ve bunların çok adı korku ve herkes cesur gizlemek için yüksek sesle ismini konuşmaya getiriyor. Bu güçlü savaşçı kendi düpedüz kaba gücü üzerine güveniyoruz ve iyi bir nedenle! Yılan Klan aksine, bu savaşçıların çok fiziksel boy yalnız açısından üstündür. Able tek el ile dev mızraklar ve bıçakları kullanmak için, bir tek savaşçı onları tahmin altında aptalca olur. Birçok erkek de fazla olması nedeniyle bir ateşli kaplan, güçlü mücadele ve kimsenin doğru helak henüz bir düello için şeytani Cetveli Lord Reni zor hayatta kalmak zorunda.

  Son açıklanamayan sır tüm keşfetmek için kalır. Çok çok yıllar önce, bir süre çok geçmişte bu bir ulusun kendi adını efsane oldu ölümüne neden bu kadar güçlü bir catastrophy oldu. Büyük gökyüzü zümre çok uzun zaman önce bir yer açıldı ve gökyüzünde bir araya geldi, duman yüksek büyük bir nişan atma, güneş kapsayan, yıkılan ve birlikte Sky Klan, tüm bölgede boğulma öldürücü siyah bir örtü's.

  Halk Saga silâhşör ve Sky Klan geri kalanını bu ölümcül patlamada öldü vardı inanılan vardı yıl için ve Lord Chen ülkesine bir lider olarak kaldı kaybı ile. Şimdi arazi üstünlüğü için üç klan mücadele olarak kan ve halkı dağılmış olan ağlar başlar.


  "TwelveSky 2" bir adrenalin-Yoğun Multiplayer Online Role Play Oyunu (MMORPG) pompalıyor. Antik Çin Set in, oyuncu bir yaş olarak üç savaşan Klanlar arasındaki eski çatışma atmış bulunmaktadır. Yeni bir fraksiyonu ve reemergence hakkında Merkezli, oyuncuların kardeş onuruna için mücadele veya ihtiyaç ve saat de destek vermektedir. Çene savaş sanatı teknikleri düşürme ile Paketli, egzotik silah, zırh ve evcil hayvanlar, sağlam bir muharebe sistemi, ve bir çok daha fazla, "TwelveSky 2" en iyi ücretsiz-için-Play Oyuncu olarak primed is versus-Oyuncu deneyimlerini güncel! "

  1,1 Oyunu temelleri.

  12sky2 burada bir MMORPG çoğu aynı kavram tutar. Amaç, canavarlar mücadele etmektir. Seviye kadar. Diğer oyuncular ve sosyalleştirmek sadece eğlenmek için. Ama neden bu oyun daha sonra başka nedir?
  12sky2 inanılmaz bir hikaye hattı vardır. En iyi oyuncu Vs oyuncu sistemi ve bir oyun deneyimi takım çalışması etrafında merkezli vardır.
  Bu oyun, bir fraksiyonu bir parçası olup, dövüşeceğim tren ve birlikte onlarla birlikte öleceksin.
  bir oyun olarak yolunuzu bulmanız muhtemelen bilgi boğulmuş olacaktır başlar.

  Artık hareket ilk nerede başlatmak için bilmeyeceğiz oyun girin. Bu yüzden bazı araştırıyor atmak önemlidir's. Onlar ki şehirde U emri nerede zaman U gereken şey gitmek bilmek tüm önemli NPC's tanıtan yaklaşık size alır yapılmıştır.

  NPC's (non-player karakter) araştırıyor ile yanıp sönen sizin minimap üzerinde nokta ve başları büyük bir sarı soru işareti üzerinde var oldukça bu nedenle onları değerlendirmek kolaydır olarak görünür.

  [​IMG]

  Bu araştırma yapıyor U kazanır tanımak için (burada u) öğeleri saklamak için, terzi (burada u) zırh almak için, demirci (burada u) silah satın alabilirsiniz, Süvari (ki ulaşım diğer haritalara U sağlar sizin fraksiyon lideri bir ücret için).

  (yolgösterendir: size istatistik fraksiyonu lideri tarafından kadar seviyesi 40 olan resetted olabilir. Bu U farklı bir fikir edinmesini sağlayacak kuran ve kendi bazı şeyleri denemek.)
  [​IMG]


  şimdi. Burada ne ekran ne var için bir açıklama's.
  [​IMG]


  1. sağlık. Eğer karışır, çünkü bir 10 saniye için respawn için beklemeniz gerekecektir sıfır her zaman bu konuda gözlerini tutmak eğer U bir canavar yüzünden öldü / patron (de) deneyim kaybetmek

  2. sizin ruh. Bu beceri, meraklıları ve oluşumları kullanmak için bu gereklidir.

  3. Mevcut deneyimi. bu kadar seviyesi olacak ve harcamayı beceri ve özellik puan almak% 100 ulaşır.

  4. katkı puan. her pvp o sizin 1 puan alırsınız kendi 5 seviyeleri arasında birini öldürürüm. Bu ve ev yükseltmek için yeterlidir (/) öldürdün sonra kaç kişinin övünme göstermek gerekmektedir.

  5. tıklamak + zaman kullanılabilir öznitelik noktaları 1 tarafından, stat artacak var.

  6. kırmızı tıklayarak + zaman kullanılabilir özellik puan 5 puan için, stat içine koyacağız var.

  7. Bu özel, stat sahip noktaları sayısı.

  8. yetenek puanları için istatistikleriniz artırmak için ne gerekmektedir. size 5 puan alacak bir seviye yukarı git her zaman (ki daha sonra belirtilir sonra düzeyde bu değişiklikler)

  9. mevcut yetenek puanı sayısı.

  10. Bir macera onları kendi portret, isim, harita ve coordinations öyle bir şekilde onlara ulaşamayacaksınız allong bir mesaj alacaksınız vardır. (de birinden zaman zaten onlar için bir macera yapıyorsun mesajları alabilirsiniz. onlar çoğunlukla bitti gidiyor devam etmeye teşvik etmek için bir macera ya da o hala yapacak bir macera size hatırlatır.)

  11. sistem mesaj kutusu. bu mesaj her türlü alırsınız. miktar zarar dağıtılır ve alınır, ne zaman U kabul veya misyonu, U zaman zaman belirli bir savaş hakkında başlamak için bir ödül, ufak tefek şeyler almak tamamlandı.

  12. Sohbet penceresinin. hemen hemen kendini açıklayıcıdır.

  13. becerisi çubuğu. Burada çok üzerine donanımları penceresinden şifa öğeler birlikte beceri penceresinden bu U klavyenizde bir tuşa dokunarak onları kullanabilirsiniz becerileri sürükleyebilirsiniz.

  14. sayı ve şu anda üzerinde giriş yaptıktan sunucunun adı.

  15. bu minimap. olarak bu kayıp olmadan elde edersiniz çok önemli. NPC's renkli noktalar olarak (yanıp sönen noktalar NPC's olan U için bir misyonu var) ve düşman kırmızı nokta olarak işaretlenir işaretlenir.

  16. düğmesini en minimap için yakınlaştırma.

  17. bu minimap için düğmeye uzaklaştırmak.

  18. Bulunduğunuz yerin coordinations.

  19. Şu anda üzerinde haritanın adı.

  20. ne olursa olsun, şu anda hedeflediğiniz adıdır ve bu hp.

  21. bu uzak giderse hiç karakter. sen!


  beceri penceresi.


  [​IMG]

  1. Common becerileri sekmesi. onlar herkesin olabilir genel becerilerini içerir. şifa, çalışan, beceri falan filân atlama.

  2. becerileri sekmesi yardım. onlar buffing beceri ve oluşumları içerir.

  3. saldırı becerileri sekmesi. bunlar tabii ki kullandığınız tüm saldırı becerileri içerir.

  4. with it's becerisi ve simge mevcut sıralaması seviyesi (NOT aynı beceri sıralaması) sağ alt köşedeki olarak (12 maksimum olarak)

  5. becerisi o andaki beceri sıralaması. her beceri farklı maksimum sırada olabilir. bazı ihtiyacınız 20 diğerleri 30 ve belki de 45. Her sıralama = 1 beceri noktası

  6. eğer uygun beceri noktaları var + 1 ile sıralama becerileri artacak tıklayarak.

  7. Eğer U düşük sonra amaçlanan koy var bu yetenek ve beceri sırası artacaktır.

  8. Bu beceri ve mevcut yetenek sıralaması düşecektir. Eğer becerisi zayıf bir sürümü kullanmak isterseniz (muhtemelen bunu yapmak gerekir. belki sırayla için daha az tüketen ruhu için)

  9. beceri noktalarının kullanılabilir olan tutar.


  siz kendi silah eğitmenliği olacak ve menüden öğrenmek seçin tarafından becerileri öğreneceksiniz. onlar her zaman fraksiyon lideri önünde kendi kasabasında bulunmaktadır.
  Ayrıca beceri kitaplarından becerilerini öğrenmek bu doğru U yeterli beceri puanları vardır tıklayarak canavarlar kimden bırakın.


  Ekipman penceresi.  [​IMG]


  1. burun yuvası. Eğer bu donatmak için bu yuvasına sürükleyin bir burun var. (CAPES çok nadirdir daha sonra seviyeleri için)

  2. zırh yuvası. Eğer bu yuvasına Bunu yapmak için sürükleyebilirsiniz donatmak isteyen bir zırh var. (eğer U zaten donanımlı U var sürüklemek olacak bir ilk olan yeni bir sürükleyerek in bu her yuvası için de geçerli önce.)

  3. silah yuvası. yeni bir silah bu yuvasına sürükleyin donatmak için

  4. halka yuvası.

  5. muska yuvası.

  6. eldiven yuvası.

  7. bot yuvası.

  8. evcil hayvan yuvası.

  9. Eğer dekorasyon sizin için herhangi bir (Bir an için oyun içinde dekorasyon ürünleri neler donatmak için bu sekmesine gidin gerekir bir madde var.)

  10. İlk kez bu sekmesini açın ve hangisi öğeler U sürükleyin olacak biri u bir ticaret yapmakta olduğunuz üst yuvası haline ticaret ve daha sonra onaylamak seçin. (Her zaman çift U ticaret ne olduğunu kontrol edin. Eğer U ticaret yanlış öğeyi veya hiç kimse bu konuda bir şey yapabilir para miktarı.)

  11. Eğer U düşmesi veya ticari u altın bir miktar seçmek istediğiniz tıklatabilirsiniz gerekir.

  12. sahip olduğunuz anda altın miktarı.
  28 Temmuz 2009
  #1
 2. **-KARAHAN ONLİNE-** (Resimli Özel anlatım.) Cevapları

 3. ingilizceden türkçeye programla çeviri yapmışsın gibi karışık olmuş :D
  28 Temmuz 2009
  #2
 4. Baya uğraştım doğrusunu söylemek gerekirse,ama beyendiyseniz saolun...:)
  28 Temmuz 2009
  #3
 5. Yorumlarınızı bekliyorum...

  EMEĞE SAYGI...
  28 Temmuz 2009
  #4
 6. teşekürler arkadaşım eğer bazı online oyunlarda char filan lazım ollursa char takas ederim!
  12 Ağustos 2009
  #5
 7. Saol €_Hacker_€
  12 Ağustos 2009
  #6
 8. Evet çok karışık ama sağol ...
  12 Ağustos 2009
  #7
 9. Yorumlar için siz saolun :)
  12 Ağustos 2009
  #8
 10. hacker saol yani ii olmus da karısık anlayanlara helal
  :muahaha::bravo::tamam:
  14 Ağustos 2009
  #9
 11. İngilizceden sende cevir bakalım seninki nasıl olacak ?
  14 Ağustos 2009
  #10
 12. ingilizceden çeviri mi? :D
  Neyse şu +, u falan ne oluyor, yanlış anlama bende u1'im ama anlayamadım.
  15 Ağustos 2009
  #11
 13. helal olsun ln sana +rep
  24 Ağustos 2009
  #12
 14. ya bu oyunu nerden indircez sölersen sevinirim
  2 Eylül 2009
  #13
 15. türkçesini oynuyorum U 12 oldum en son barbaros da.gökkavm geçtim ilk basta yılandım.sıktı ya herkes cabucak u33 oldu :S
  2 Eylül 2009
  #14
 16. bunu biliom bu 12Sky nin türkçesi
  4 Eylül 2009
  #15
 17. Paylaşım için sağol
  8 Eylül 2009
  #16
 18. saol arkadaş​
  14 Eylül 2009
  #17
 19. Güzel anlatmışsın oyunu
  16 Eylül 2009
  #18
 20. $âqôL âqâ înqîLîzcêDêN Çêwîrî yâPMîsîN
  17 Eylül 2009
  #19
 21. Saol Dostum...
  19 Eylül 2009
  #20
soru sor

**-KARAHAN ONLİNE-** (Resimli Özel anlatım.)