Kara Sarımsak Şampuanı Siyah Sarımsak

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, naturelstore üyesi tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır. Kara Sarımsak Şampuanı Siyah Sarımsak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti.
  +90 555 427 7 427 +90 312 3161763
  Örnek Mahallesi Adalı Halil Cad. No:2/B Telsizler / Altındağ - Ankara
  İletişim : Info@Optinaturel.Com.Tr
  Web : https://naturelstore.com.tr  SİYAH SARIMSAK ŞAMPUANI

  Siyah Sarımsak Şampuanı İçeriği zenginleştirilmiş sarımsaklardan hiçbir kimyasal işlem görmeden elde edilen siyah sarımsak yağı ile saçlarınızın yenilenmesinde ve güçlenmesinde en büyük yardımcınız olan bu özel ürün, Mecitefendi farkıyla saçlarınızla buluşuyor. Mecitefendi Siyah Sarımsak ile saçlarınızın dökülmesi duracak ve daha sağlıklı ve gür olacaktır. Siyah Sarımsak'ın içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde siyah sarımsaklı şampuan ile saçlarınız daha gösterişli ve daha sağlam olacaktır. Avrupada ve Amerikada yoğun bir şekilde kullanılan kara sarımsak ülkemizde pek yaygın değildir. 2016 yılında daha yeni yeni popüler olmaya başlayan siyah sarımsak şampuanı ve siyah sarımsak yağı popüler olmaya başlamıştır.
  Normal sarımsaktan daha faydalı olduğu söylenen siyah sarımsak, Japonya, Avustralya, Amerika ve Avrupa ülkelerinde mutfak sektöründe oldukça popüler bir yere sahiptir. Peki, faydaları nelerdir?

  Siyah sarımsak aslında bildiğimiz sarımsaktan farklı değildir. Normal sarımsak bir ay boyunca belirli nem ve ısı altında tutularak kontrollü bir şekilde kurutulur.

  Bu fermantasyon sonrasında beyaz olan sarımsağın dişleri siyaha döner. Özellikle Asya mutfağında sık sık kullanılan siyah sarımsak çok faydalı olması sebebiyle Avrupa'da da tercih edilir.

  Enfeksiyonlarla daha iyi savaşıyor Siyah sarımsak normal sarımsağın içerdiğinden daha fazla antiseptik, antifungal, antiviral, antioksidan ve antibakteriyel bileşenler içerir. Siyah sarımsak normal sarımsaktan 2 kat daha fazla antioksidan içerir.  Mecitefendi Siyah Sarımsak Şampuanı


  Vitamin B3
  Vitamin H
  Vitamin B5
  Buğday Proteini
  11 Bitkinin Zengin Ekstraktlı Karışımı

  Paraben, Renklendirici, Silikon, Alkol, Hayvansal Ürün ve Jelatin içermez.

  Sarımsak Şampuanı Satın Almak İçin Tıklayınız Sadece 27 TL
  18 Temmuz 2016
  #1
 2. Kara Sarımsak Şampuanı Siyah Sarımsak Cevapları

soru sor

Kara Sarımsak Şampuanı Siyah Sarımsak