Kara Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Kara Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Kara Büyü

  Adından anlaşılacağı üzere kara büyü iyi amaçlar için yaptırılan bir büyü çeşidi olmamakla birlikle kara büyülerin amacı genel olarak bir kişiye zarar vermektir.Yapılış amacı kötülüğe hizmet eden, hiçbir iyi tarafı bulunmayan genellikle kan, balmumu, insan yada hayvan figürü kullanılarak kötülük için yapılan büyü ve çeşitlerine Kara büyü denir. İnsanlık tarihi kadar eskiye dayanan büyü ve büyücülükte Kara Büyüler, en karanlık, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. İstenen sonuç; kişinin işi, kendisi yada sahip oldukları için, ölüm, yok oluştur. Bu büyüleri birileri yaptığını diğerleri bozduğunu söylese de; hem kullanılacak malzemelerin elde edilmesinin zorluğu hemde yetersiz bilgiyle yapılması güçtür.
  Kara büyüler aynı zamanda bir insanın işlerinin kötüye gitmesi ve o insanı iflasa sürüklemek içinde yaptırılır. Sonuç olarak kara büyü yaptırılan bu insan ticari kayba uğrar artık o insan için yapılacak fazla bir şey kalmaz.
  Kara büyüden korunmak için önce kişinin bunu hissetmesi ve akabinde bu büyüyü çözdürdükten sonra güçlü bir koruma vefki hazırlatması gerekir. Aksi halde bu yapılan kara büyü çözülmüş olsa bile karşı taraf yeniden yaptırdığı zaman kişi aynı duruma bir daha düşer. Kara büyülerden korunmanın en iyi yolu koruma vefkleridir sevgili kardeşlerim.
  Eğer üzerinizde böyle bir hal hissediyorsanız vakit geçirmeden benimle temasa geçin. Ben üzerinizdeki bu büyüyü çözerim ve gelecekte de korunmanız için size çok güçlü bir koruma vefki yazarım. Bundan sonra hiç bir şekilde korkmanıza gerek kalmadan yaşayabilirsiniz.
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2014
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Kara Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Kara Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. kara büyüler nelerdir