Kara Büyü Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Kara Büyü Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Kötü Büyüler Nasıl Yapılır?


  [​IMG]
  Pek çoğunuzun merak etti bir konudur kara büyü nasıl yapılır hususu, bu yazımda sizlere en basit şekilde kara büyü nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle kara büyü sadece tek bir büyüden oluşmaz. Bir çok çeşit kara büyü çeşidi olduğunu zaten biliyorsunuz. Örneğin bir sabun büyüsü kara büyüdür. Sabun büyüsü uygulanırken bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun tedarik edilerek üzerine toplu iğne batırmak suretiyle uygulanan bir kara büyü çeşididir.

  Yine etkili kara büyülerinden olan kaşık büyüsünde ise iki adet kaşık birbirlerine zıt gelecek şekilde bağlanarak bir yere gömülmek suretiyle uygulanır. Bu kaşık büyüsünde amaç eşleri birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsü yapılmış olan çiftler bir süre sonra büyük sorun yaşamaya başlarlar ve kısa bir süre sonra bu tartışmalar ayrılığa kadar gider. Bu yüzden kaşık büyüsü güçlü bir ayırma büyüsüdür.

  Ayrıca bir insanın ölümüne kadar sonuçlara varılan ölüm büyüleri bile vardır. Bu büyüler son derece tehlikeli büyü türleridir. Bu nedenle burada ayrıntılı bilgi vermeyeceğim.

  Bir çok kötü niyetli büyücüler kara büyüleri aktif olarak yapıyorlar, bize düşen görev ise bu kötü büyüleri bozmak ve etkisiz hale getirmek.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Kara Büyü Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. sabun büyüsü