Kara Büyü Nasıl Bozulur?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Kara Büyü Nasıl Bozulur? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Kara Büyü Bozma  [​IMG]
  Yapılan kara büyüyü bozmak için belli bir takım uygulamalar yapılması gerekir, kara büyü bozmak ancak çok iyi bir medyumun işidir. Öncelikle kara büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt vermek için yapılan bu büyünün ne amaçla yapıldığının tespiti gerekir. Bu tespiti elbette siz kendi başınıza yapamazsınız.

  Üzerinizde böyle bir kötü etki hissediyorsanız yapmanız gereken bu kötü hissin kaynağını öğrenmek olacaktır. Hemen bir medyum giderek durumunuz hakkında genel bir bakım yaptırmalısınız. Zaten medyum size yapacağı bakım sonrasında üzerinizde kara büyü varsa bunu söyleyecek ve ne amaçla bu büyüyün yapıldığını ifade edecektir.

  Ardından bu yapılan büyünün tesirini yok etmek için gerekli adımlar atılacaktır. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Gittiğiniz medyum mutlaka güvenilir bir medyum olmalıdır, yardım istediğiniz medyumun iyi niyetli olup olmadığından emin olmalısınız. Yoksa art niyetli bir medyuma giderseniz size üzerinizde kara büyü olmasa bile olduğunu söyleyecek ve sizi yanlış yönlendirip zarar görmenize sebep olacaktır.

  Bu işlerde doğru bir medyum bulup sürekli aynı tanıdığınız güvendiğiniz bir medyumla çalışmanız sizin faydanıza olacaktır. Bana gelen bir çok kişi daha önce farklı medyumlarda yardım aldıklarını ama hiç bir fayda göremediklerini sürekli dile getiriyorlar.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Kara Büyü Nasıl Bozulur? Cevapları

soru sor

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Alakalı Aramalar:

 1. kara büyü nasil bozulur

  ,
 2. büyü nasıl bozulur

  ,
 3. büyüler nasıl bozulur