'Kapının önü de ülke de bizim'

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. 'Kapının önü de ülke de bizim' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  CHP'li Ali Şeker,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu'nun "Parti içinde kavga edenleri kapının önüne koyacağım" sözlerinin hatırlatılması üzerine "imsenin kavga ettiğini görmüyorum ama eğer biz düşüncelerimizi ifade etmezsek doğruyu bulamayız. Kapının önü de parti de ülke de bizim" dedi.

  CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Meclis'te düzenledği basın toplantısında 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü'ne ilişkin açıklamalarda bulundu. Ali Şeker, parti içindeki kurultay taleplerinin ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaoğlu'nun "Parti içinde kavga edenleri kapının önüne koyacağım" sözlerinin hatırlatılması üzerine şöyle dedi:

  "CHP demoktarik bir parti olarak farklı sesleri farklı düşünceleri dile getirebilirler. Bunu kavga olarak algımak doğru bir yaklaşım değildir. Eleştiri geliştiriyi getirir. Sistemleri geliştirir. Eleştiriden korkmamak, eleştirinin önünü açmak lazım. Kimsenin kavga ettiğini görmüyorum ama eğer biz düşüncelerimizi ifade etmezsek doğruyu bulamayız. Kapının önü de parti de ülke de bizim. İnsanlar farklı düşünüyor diye nasıl AKP'de Erdoğan ötekileştiriyorsa bizim partimizde ötekileştirme olacağını düşünmüyorum."
  3 Mayıs 2017
  #1
 2. 'Kapının önü de ülke de bizim' Cevapları

soru sor

'Kapının önü de ülke de bizim'