Kanatların yükü çok ağır

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 25 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. Kanatların yükü çok ağır hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Orta saha kalabalık
  Galatasaray ile pazar akşamı Ali Sami Yen Stadı’nda tarihi bir sınava çıkacak olan Fenerbahçe’de hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. Teknik direktör Arthur Zico yönetiminde dün öğleden sonra basına ve taraftara kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, daha çok kanat çalışmalarına ağırlık verildi. Ezeli rakibinin orta sahayı kalabalık tutacağını düşünen Brezilyalı hoca, Galatasaray savunmasının dengesini sağdan Gökhan-Deivid, soldan ise Vederson-Uğur bindirmeleri ile bozmak istiyor.

  Uzun top, seri hücum
  Saha ve seyirci avantajına sahip rakibinin daha ilk dakikalardan itibaren saldırgan bir oyun oynayacağını düşünen Arthur Zico, uzun toplarla hızlı hücum geliştirme çalışmaları yaptırmayı da ihmal etmiyor. Özellikle Galatasaray’ın risk alacağı bölümlere dikkati çeken Brezilyalı teknik adam, bu sırada rakip alanda oluşacak geniş boşluklardan yararlanmayı hedefliyor. Sezonu kapatan ve tedavisi Brezilya’da devam eden Roberto Carlos’un katılmadığı idmanda, Deniz Barış da takımdan ayrı çalıştı.
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler dünkü idman öncesi futbolcular ve teknik heyetle bir toplantı yaptı. Bu arada oyuncuların hesaplarına kalan primlerinin yatırıldığı öğrenildi.
  25 Nisan 2008
  #1
 2. Kanatların yükü çok ağır Cevapları

soru sor

Kanatların yükü çok ağır