Kanal D'nin yeni dizisi İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 16 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kanal D'nin yeni dizisi İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Kanal D ekranında çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı yeni dizi “İki Yalancı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

  İki Yalancı'nın proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor.  İKİ YALANCI DİZİSİNİN KONUSU NE?


  İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alan İki Yalancı’nın konusu ve künyesi ise şöyle; Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar.


  Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…
  16 Haziran 2017
  #1
 2. Kanal D'nin yeni dizisi İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı Cevapları

soru sor

Kanal D'nin yeni dizisi İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı