Kalça ve Basen Eriten Diyet

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kalça ve Basen Eriten Diyet hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Kalça eriten diyet basen eritme yöntemleri sizlerle.
  Türk kadınlarının kilo problemleri genelde göbek ,basen ve kalça yağlarıdır.
  Özellikle basenler, kadınların doğum yaptıktan sonraki şikayet ettiği kilo sorunlarından biridir. Hatta bu kalça yağları bazen bayanları öyle bir bunalıma götürür ki dışarı bile çıkmak içininizden gelmez.
  Size kalça yağlarınızdan basit ama etkili yöntemlerle kurtulacağınızı söylesem sanırım müjde vermiş olurum:) Artık kalça yağları sorun haline gelmesin kısa bir sürede kalça ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtmiş olduğum diyet ve diğer talimatları uygulamanız;)
  Uygulayacağınız 6 haftalık diyetle kalça ve basen bölgelerinizdeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.
  Amerikalı ünlülerin denediği bu diyetle sadece vitrinden izlemekle yetindiğiniz dar pantolonları üzerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tabii rakiplerinizi kıskandırıp, partnerinizi büyülemek de cabası.
  Diyetin amacı Hareketsizlik ve yanlış beslenme sonucu vücudun alt tarafında toplanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyete ihtiyaç var.
  Uygulayacağınız diyet her yerde kolayca bulup tüketeceğiniz gıdalardan oluşuyor. En önemlisi de oldukça ekonomik oluşu.
  Diyetin birinci dereceden etkilediği bölüm kalça ve basen ardından da bacaklar geliyor. Özellikle binici pantolonu olarak adlandırılan kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olan kişiler tam 6 hafta içinde etkili çözüme kavuşabiliyorlar.
  Diyet kayısı ve badem müslini olarak tanımlanıyor. Müslinin hazırlanışı Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçeriğinde badem ve kurutulmuş meyvalar ve tahıllar kadar pek çok vücudunuza faydalı gıdalar bulunuyor. Ancak hepsi bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eritip, sizi forma sokuyor.
  Hazırlanışına gelince…
  2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı Malzemeleri karıştırıp, blenderdan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ekleyebilirsiniz.
  Her günkü program
  Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz Saat 11.00: Bir elma Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz
  Öğleden sonra:Bir avuç kuru üzüm
  Ana öğün: Meyveyle birlikte temel gıdalar
  Yatmadan önce: Bir portakal Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango Ana öğünler
  Pazartesi: Bir parça tavuk kanat ya da göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve
  Salı: İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.
  Çarşamba: Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.

  Perşembe: İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuçla servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.
  Cuma: Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.
  Cumartesi: Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.
  Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates. Bir meyve.
  30 Mart 2012
  #1
 2. Kalça ve Basen Eriten Diyet Cevapları

soru sor

Kalça ve Basen Eriten Diyet