Kâğıthane çiçek açtı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kâğıthane çiçek açtı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  KÂĞITHANE Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince ilçe geneline dikilen bir milyonun üzerinde çiçek görenleri 'Kağıthane çiçek açtı' dedirtti.

  Kağıthane'deki yeşil alan, refüj, kavşak, park ve bahçelerin bakımlarını yapan belediye ekipleri yıl boyu ilçede görsel şölen sunacak mevsimlik çiçekleri toprakla buluşturdu.
  Bir milyonun üzerinde begonya, kadife, menekşe, gül, taflan ve daha çok birçok türde çiçeğin ekimini yapan belediye ekipleri, çiçeklerin ilçenin mevsimsel durumuna uygun şekilde özel olarak seçildiğini kaydetti.
  “BOŞ ALANLARA BİNA DEĞİL ÇİÇEK DİKİYORUZ”
  Şehir yaşamının en temel sorunlarından birinin doğadan uzakta kalmak olduğunu belirten Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Bu sorunun çözümü için her boş alanlara bina değil çiçek dikiyoruz. İnsan doğanın bir parçası olduğunu unutmaması lazım. Bin bir renkte çiçekler ve yeşil alanlar sadece şehri güzelleştirmekle kalmıyor vatandaşın stresini de azaltıyor. Kötü havayı emerek sağlık sunuyor. Ayrıca bu alanlar sokaktaki kediler köpekler kuşlar arılar için de çok önemli. Ekimi yapılan çiçekler arasında kokulu çiçeklerin de olması ilçeye ayrı güzellikte bir hava kattı” ifadelerini kullandı.
  15 Haziran 2017
  #1
 2. Kâğıthane çiçek açtı Cevapları

soru sor

Kâğıthane çiçek açtı