Kadınlarda Pembe Akıntı Neden Olur

İsimli konu WH 'Kadın Sağlığı' kategorisinde, Kronik Depresif üyesi tarafından 4 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kadınlarda Pembe Akıntı Neden Olur hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=2]Kadınlarda Pembe Akıntı Neden Olur - Kadınlarda Pembe Akıntı Nedeni[/h]

  Kadınlarda pembe akıntı;
  İmplantasyon kanamaları beklenen adet tarihi ile hemen hemen aynı günlerde gerçekleştiğinden adet görmeyle karıştırılabilmektedir. Fallop tüpü içerisinde karşılan sperm ve yumurta birleşerek çoğalmaya ve endometrium (rahim iç tabakası) içine doğru hızla ilerlemeye başlar. Çeşitli aşamalardan geçerek blastosist aşamasına gelen bebek rahim duvarı içerisinde en uygun gördüğü yere yerleşir ve çoğalmaya devam eder. Blastosistin rahim duvarına yerleşirken kılcal damarlara denk gelmesi implantasyon kanamasına neden olur. Genellikle açık pembe veya kahverengi olur ve ne kadar devam edeceği kadından kadına farklılık gösterir.

  Bazı kadınlar implantasyon kanamasını hamilelik lekelenmesi olarak adlandırsalar da bu ikisi aynı şey değildir. Hamileliğin başlarında lekelenmeler çeşitli nedenlerden dolayı olabilir ve her kanama mutlaka implantasyon kanaması değildir.

  4 Mart 2012
  #1
 2. Kadınlarda Pembe Akıntı Neden Olur Cevapları

 3. BAKIRE KISILIERDE ILISKIYE GIRMEMIS OLANDA PEMBE LEKE NE DEMEK
  2 Temmuz 2014
  #2
soru sor

Kadınlarda Pembe Akıntı Neden Olur

Alakalı Aramalar:

 1. pembe akıntı nedenleri

  ,
 2. pembe akıntı neden olur

  ,
 3. kadınlarda pembe akıntı neden olur

  ,
 4. pembe akıntı gelmesi,
 5. vajinadan pembe akıntı gelmesi