Kadıköy'de PKK'Lı ulaş bayraktaroğlu için anma düzenlendi

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Kadıköy'de PKK'Lı ulaş bayraktaroğlu için anma düzenlendi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  KADIKÖY'de, DEAŞ'lı teröristlere karşı çatışmalara katılan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) eski MKY üyesi Ulaş Bayraktaroğlu'nun Rakka'da ölmesi üzerine bir anma düzenlendi. Toplanan grup yaptığı yürüyüşün ardından olaysız bir şeklide dağıldı.

  Gezi Parkı eylemleri sırasında molotof attığı ve belinde silah taşıdığına dair fotoğrafları gazetelerde yayımlanan, bir süre tutuklandıktan sonra Mart 2014'te Suriye'ye geçerek, BÖG (Birleşik Özgürlük Güçleri) adı altında terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'lilerle ile birlikte, DEAŞ'lı teröristlere karşı çatışmalara katılan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) eski MKY üyesi Ulaş Bayraktaroğlu'nun Rakka'da mayına basarak öldüğü ortaya çıktı. Kadıköy Bahariye Caddesi'nde toplanan yaklaşık 200 kişilik grup üzerinde fotoğrafı bulunan “Ulaş Bayraktaroğlu Ölümsüzdür" yazılı pankart açarak karanfiller attı. Çeşitli pankart ve dövizlerle ara sokaklarda yürüyüş yapan grup Mehmet Ayvalıtaş parkına geldi. Burada yapılan saygı duruşunun ardından konuşmalar yapıldı.Anma konuşmaların ardından olaysız bir şeklide sona erdi.
  13 Mayıs 2017
  #1
 2. Kadıköy'de PKK'Lı ulaş bayraktaroğlu için anma düzenlendi Cevapları

soru sor

Kadıköy'de PKK'Lı ulaş bayraktaroğlu için anma düzenlendi