Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker

İsimli konu WH 'Ses Sistemleri' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 6 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici


  Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker


  Logitech’in yeni nesil ses sistemleri, film izlerken, oyun oynarken ya da müzik dinlerken size mükemmel sesin keyfini yaşatıyor.

  [​IMG]

  Sevdiğiniz program ve şarkıları ses kalitesinden vazgeçmeden izlemek ve dinlemek için Logitech’de pek çok seçenek bulunuyor. Dizüstü bilgisayarınız ile mükemmel uyumlu 360 derece ses sunan Z305 tüm yönlerde eşit ses dağıtarak odanın her yerinde mükemmel ses deneyimi yaşamanıza imkân verirken, Z515 kablosuz olmasının yanı sıra güçlü sesiyle de dikkat çekiyor. Çantanıza sığabilecek kadar küçük bir boyuta sahip Z205 ise laptop’ınız için güçlü ve kaliteli bir ses deneyimi sunuyor. Z906, sinema kalitesindeki ses deneyimini evinize getiriyor. N700 dizüstü bilgisayar altlığı, soğutma özelliği, yumuşak dolgulu tabanı ve entegre stereo hoparlörleri ile mükemmel ses kalitesi ve konforu birarada sunuyor.

  Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker Z515
  Logitech Z515, sizi kablo karmaşasından uzak tutarak, hoparlörünüzü 15 metrelik mesafeden kullanabilmeniz için 2.4 GHz kablosuz teknolojiyi kullanıyor. Logitech Z515’in kurulumu oldukça kolay. Tek yapmanız gereken hoparlörün kablosuz adaptörünü laptop’ınızın üzerindeki USB girişine takmak ve hoparlörünüzü hızla bilgisayarınıza bağlamak. Z515’i iPad ya da iPhone’a bağlamak istiyorsanız, hoparlörü herhangi bir USB girişine ihtiyaç duymadan Discovery (keşfet) moduna getirebilirsiniz. Z515 bağlanmasını istediğiniz cihazı bularak kablosuz olarak bağlanacaktır. Z515 kablosuz olmasının yanı sıra güçlü sesiyle de dikkat çekiyor. Hoparlörün iki kanallı 5,08 cm. boyutundaki sürücüleri tam bir stereo ses ve dolu dolu bir bas sunuyor. Z515, müziğinizi gittiğiniz yere taşıyabilmeniz için 10 saat boyunca kullanabilmenizi sağlayan şarj edilebilir bir pile de sahip.

  Logitech Z515: 269 TL (KDV dahil)
  6 Ağustos 2011
  #1
 2. Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker Cevapları

soru sor

Kablosuz mükemmel ses: Logitech Wireless Speaker