Kablosuz Gamepad ile telefonunuz Oyun konsoluna dönüşecek

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Kablosuz Gamepad ile telefonunuz Oyun konsoluna dönüşecek hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’in oyunseverler için özel olarak geliştirdiği ürünler, Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunuldu. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla birlikte kullanılabilen ürünler arasında yer alan kablosuz gamepad, oyun keyfini ikiye katlıyor.


  Kablosuz gamepad - 229,90 TL

  iOS ve Android akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra PC ile de uyumlu olan SBS kablosuz gamepad, mobil cihazları adeta birer oyun konsoluna dönüştürüyor. Kablosuz menzili 10 metreye kadar çıkabilen ürünün şarj edilebilen dahili pili, 40 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ürün, ergonomik yapısı ve mükemmel biçimde konumlandırılmış tuşları ile son derece konforlu bir kullanım sağlıyor.

  SBS ürünleri, Turkcell Flagship mağazaları, turkcell.com.tr, Media Markt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr’nin yanı sıra ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.
  25 Ocak 2017
  #1
 2. Kablosuz Gamepad ile telefonunuz Oyun konsoluna dönüşecek Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
  26 Ekim 2019
  #2
 4. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  31 Ekim 2019
  #3
soru sor

Kablosuz Gamepad ile telefonunuz Oyun konsoluna dönüşecek