> k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 24 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. Dediklerini aynen yaptım şuan telefon açılmıyor cid49 du main dosyasınıda geri yükleyemiyorum çünkü artık pc k750i flash görmüyor yani programla hiç bir fl dosyası yükleyemiyorum. Bilinmeyen aygıt diyor usb değiştirdim flash sürücüsü yüklemeyi denedim olmuyor telefon finish yani çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi servisle uğraşmak istemiyorum.
    25 Temmuz 2008
  2. cok ugrastim ama yaptim süper oldu eywallah!!
    27 Temmuz 2008
  3. baba ellerine kollarına sağlık yükledim süper oldu şimdi iconları denicem
    7 Ağustos 2008
  4. diğer arkadaşlarda yazmışlar ama cevap veren yok sanırım telefonu bağlayıp c tuşuna basılı tutarak açıyorum ama simi takın diyor basmaya devam ediyorum program open failed diyor yardım edermisin..
    26 Ağustos 2008
  5. canım abicim startı nereden açıyoruz bi yardım ediverin
    2 Eylül 2008
  6. kardeş saol allahrazı olsun yaa valla ben 1 sendır arıyom bu prgramı gezmedım telefoncular kalmadı tel yaptımda sayende saol allahrazı olsun
    10 Eylül 2008
  7. oley beea olduu işste bu :D
    10 Eylül 2008
  8. pffff kardeş yapılandırma hatası şebeke veya servis merkezine baş vurun dieo yarım pls
    10 Eylül 2008
  9. ORUSPU COCOU BUNU BURAYA KOYUYYORSUN BIZDE SANA GUVENIP YAPIYORUZ E PİÖÇ YARDIMCI OLMUCAN ŞEYİ NİE KOYUYON SENIN YUUDEN SIFIR TEL GITIT OC PİÇİN COOCU SENIN TAA AQ BENI ARALAN PİÇİN COCOU SENI NO bIRAKIYORUM aRA bENİ KAPPENIN COOCU 0538 -369-03-72 ARA BENI OC
    12 Eylül 2008
  10. emeğinize deymiş çok güzel
    12 Eylül 2008
  11. benim telefonum kendiliğenden açılmamaya başladı bende yazılımı bozuldu sandım sitesinden yazılım güncelleme programını indirdim yeniden güncellemek için, programla yüklerken %74'te durdu ve hata verdi tekrar deneyin diye. bir çok kez denedim olmadı. bende xs++ programıyla fl ve fs dosyalarını yüklemeye çalıştım fakat fl dosyasını yüklüyor ve fs dosyasına geldiğinde 51.blockta hata veriyor bir türlü anlayamadım yardımcı olurmusunuz?

22 Eylül 2008
  12. denemedim ama önce cevap ver diyo teşekkür ederim oldukça ayrıntılı anlatmışsın emeğine sağlık
    2 Ekim 2008
  13. eline sağlık süper oldu!!!3 tane k750i çevirdik bu şekilde :-) İconlarda süper çalışıyor ve gayette iyi duruyor menüler! Yalnız telefondaki herşey siliniyor dikkat!yedek almanızı öneririm.herkese kolay gelsin şimdiden....
    10 Ekim 2008
  14. slm arkadaşlar benim w700i'm var ve bir üst versiyonu w800 ün menüsünüğ nasıl atacam ve neler gerekli yardımcı olursanız sevinirim lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa garantiğ bitmeden hallediyim şu işi bişe olursa garantiye girsin şimdiden saolun
    12 Ekim 2008
  15. arkadaslar ben dedıgınızı yaptım ama telefon acılmadı ve gerı o dedıgınız fl.bin yükledim ama olmuyo ya nasıl yapacam geri
    18 Ekim 2008
  16. slm kardes ben bu w800 cevirmeye calıstım telefon acılmadı tekrar fl bın dosyasını yukledım ondan sonra telefonu actım lutfen bekleyınız dıyor bırseyler yukemeye calısıyor ve sonra kalıyor ılerleme olmuyor ne yapmam gerek eskı halıne cevırmem ıcın
    :alala:
    19 Ekim 2008
  17. Yeni Yazılım Atman Gerek.
    16 Kasım 2008
  18. arkadaşım anladıgım kadarıyla bır yerde gordugunu alıntı yaparak siteye koymusun ıyı guzel de etmısın ama sorulara cevap veremıyeceksen eklememen gerekırdı surdan okudum en az 5 6 tane cevıremeyen var sana ana avrat duz gıden var.

lutfen bole şeylere mahal vermemek ıcn tam anlamadıgımız konular acmıyalım

arkadaşların sorularına gelıcek olursak yapılandırma hatası alan arkadaşlar custom dosyalarını xs->own custback altına tpa->preset->Custom olarak eklyecek snra resımde gosterdıgı gıbı arkadaşın tel modelıne own custback secıp flash lıyosunuz ondan snra 8 sn içinde çıkartın deyınce de cıkar bataya cıkar tak snra 30 sn içinde bagla yazısını gorunce cye basılı tutarak bagla ekrana dıkkat et 2.ye de cıkar gene aynını yap ondan snra telı ac baktın acılmadı snra tekrar bastan basla main+fs+custom u ard arda yuklıcen ondan snra telı acacan ara evrelerde acarsanız olmaz cid 36 + cid 49 = 10 tane tel firmware yukledım soyledıgım gıbı yaparsanız sızde benım gıbı sorun yasamazsınız.
    21 Kasım 2008
  19. bu sıte yardım ederdı bu sıte care bulurdu ama bı yerden almıs elemanın tekı ole koymus kımsede bakmıyor boyle ıs olurmu yafs. madem anlamıon ılgılenılmıcek konunun ne ısı var burda...
    7 Aralık 2008
  20. telefonum acılmıyor napcam ben ya off sımdı agzım a tukurulduuu :(:-)(

bureska dedıgını yapıcam kardes olursa sana mınnettar duacın olucam ınsallah olur yafs :(:(:(.
    7 Aralık 2008
soru sor

> k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]