joey passion oyun içi anlatım

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, Yami Yugi üyesi tarafından 18 Temmuz 2007 tarihinde yazılmıştır. joey passion oyun içi anlatım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. arkadaslar şimdi duel mode/single duel (math duelde olabilir) joey bişiler söledikten osnra taş kağıt makas yaparsınız kazanan önce seçer yani first to go (önce siz başlarsınız) second to go (2. başlarsınız)

duel e geçtik sıra bize geldi öncelikle elimizde 6 kart war iken 7 olur eğer canavar cağırıcaksak üstüne tıklarız ama örn:dark magichan ı direk alamayız çünkü 2 canavar kurban etmeniz gerekmektedir.

Set summon flip
    Set:Sahaya kartı kapalı yerleştirirsiniz
    summon:canavarı saldırı moduna alırsınız
    flip:flip i 2 yöntemle açabiliriz flip kapalı kartın saldırı moduna geçmesi flip canavarlarda geçerlidir
    1-stop defanse kartı ile
    2-kendimiz

oyunda tur bitirmek vs.
    sol tarafta 3-4 tane mavi şey wardır
    M1:İLK HAMLENİZ
    BP:SALDIRMAK
    M2:2.HAMLENİZ
    EP:TUR BİTİRMEK
    PEKİİ YA KART NASIL KAZANICAM KOLAY! JOEY İ HER DÜELLODA YENERSENİZ 1 KART KAZANIRSINIZ MATCH DUEL İLE 3 KART ÇÜNKÜ 3 DÜELLO KAZANIYORSUNUZ

EKRANIM FULL SCREEN NASILKÜÇÜLTÜCEM?
    BASİT
    OPTİONS A GİRİN ORDA FULL SCREEN İŞARETLİDİR WİNDOW U İŞARETLERSENİZ EKRANINIZ KÜÇÜLÜR

SORMAK İSTEDİĞİNİZ SORU WARSA BUYRUN:rock:
    18 Temmuz 2007
  2. joey passion oyun içi anlatım Cevapları

3. Yami istersen bende sana bu konuda yardımcı olabilirim.eğer cevap yetiştiremezsen;)
    30 Haziran 2008
  4. sana bir sorum var diğer başlıkta da sordum cevaplayan olmadı!
    joey the passion'u online nasıl oynayacağım bilmiyorum hamachi felan diyolar ama...
    indirdim ağ bile kurdum
    bulduum ağlara girmeyi deniyorum ağ dolu diyor resimli veya sözlü bir anlatım yapar mısın biliyorsan? şimdiden teşekkürler! eğer anlatırsan beraber oynarız:)
    30 Haziran 2008
  5. kart nasıl feda ediliyor
    20 Temmuz 2008
  6. slm oyunu yeni keşfettim yedinci leweldeyim artık yeni lewel gelmiyor yeni leweller varmı birde oyunu online nasıl oynayabilirim teşekkürler
    6 Ocak 2011
  7. birde işlevini çözemediğim kartların ne işe yaradığı konusunda sorularım olsa bana yardım edermisin
    6 Ocak 2011
  8. Ta ben bi ara options dan küçük ekran yapmıştım.Ama kücük ekran yapınca oyun çalışmadı.Tekrar oyuna girip tam ekranda yapamıyorum.Yardımcı olurmusunuz?
    5 Mayıs 2012
  9. Arkadaşım Sahada ne kadar feda edeceksen okadar kart olması lazım. Ondan sonra o kartı seçip sahadaki en güçsüz kartına (kartlarına) dokunacaksın.
    30 Ağustos 2012
  10. canavarları nasıl def modunda çağırıyoz? ve nasıl canavar feda ediliyor?
    3 Nisan 2014
soru sor

joey passion oyun içi anlatım

Alakalı Aramalar:

1. yugioh joey the passion online nasıl oynanır

,
  2. yu-gi-oh joey the passion nasıl oynanır

,
  3. yu gi oh joey the passion nasıl oynanır

,
  4. yugioh joey the passion nasıl oynanır