Jaws PDF Editor PDF Oluşturma Düzenleme Programı

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Jaws PDF Editor PDF Oluşturma Düzenleme Programı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Jaws PDF Editor PDF Oluşturma Düzenleme Programı


  Jaws PDF Editor 4.0

  Boyut : 21.4 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma : Jaws PDF Technologies

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Jaws PDF Editor PDF dosyası oluşturma ve düzenleme programıdır. Program sayesinde PDF dosyalarınız üzerinde çeşitli (örneğin, arama, açıklama ekleme, birleştirme, kaydetme gibi) düzenlemeler yapılabilir. Normalde PDF dosyaları üzerinde düzenleme yapılamazken, program sayesinde orijinal PDF dosyalar üzerinde düzenleme yapılabilir.

  Programın içine varolan bir PDF dosyasını sürükleyip, bırakarak düzenleyebileceğiniz gibi ayrıca metin ya da resim de eklenebilir. Dosya içinde yorum yazma özelliğiyle doğrudan yapışkan notlar eklenebilir, önemli yerlerin altı, üstü çizilerek vurgulanabilir, tarih ve sayfaya göre yorumlar sıralanabilir. Program içinde düzenleme yaptıktan sonra güvenlik unsuru olarak 128 bit veri şifreleme de kurabilirsiniz.

  Özellikler:

  PDF dosyalarını yazdır ve görüntüle: Herhangi bir PDF dosyasını açarak yönetebilir ve yazdırabilirsiniz. Yazdırma seçenekleri içinde sayfalar, köprüler, yer imleri, küçük resimler de bulunur. Programı Internet Explorer'ın varsayılan PDF görüntüleyicisi olarak da kullanabilirsiniz.
  Program sayesinde PDF dosyası içine yorum ve notlar eklenebilir.
  PDF dosyaları değiştirilebilir: PDF dosyaları değiştirilebilir, belgeye şifre konulabilir, diğer belgelerden sayfalar birleştirilebilir, sayfalar çıkartılabilir ve sıralanabilir.
  Yer imleri düzenleyicisi: Yer imleri ekleme, düzenleme, biçimlendirme, tekrar konumlandırma ve silme işlemi yapılabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 51$'dır.
  Jaws PDF Editor 4.0
  4 Eylül 2010
  #1
 2. Jaws PDF Editor PDF Oluşturma Düzenleme Programı Cevapları

soru sor

Jaws PDF Editor PDF Oluşturma Düzenleme Programı