Jaws PDF Desktop Suite PDF Oluşturma Düzenleme Yazılımı

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Jaws PDF Desktop Suite PDF Oluşturma Düzenleme Yazılımı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Jaws PDF Desktop Suite PDF Oluşturma Düzenleme Yazılımı


  Jaws PDF Desktop Suite 2.0

  Boyut : 34.3 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma : Jaws PDF Technologies

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Jaws PDF Desktop Suite, ev kullanıcıları, küçük ofis ve işletmeler için PDF dosya oluşturma ve düzenleme yapma programıdır. Program Jaws PDF Creator ve Jaws PDF Editor programlarının birleştirilip tek programda iki programı kullanmak için tasarlanmıştır. Bu sayede ayrı ayrı iki programı kurmadan tek bir program üzerinden işinizi yapabilirsiniz.

  Program iki programın birleşimi olduğu için ayrıntılı bilgi diğer programlardan bakılabilir ama kısaca;
  Jaws PDF Creator bir PDF dosya oluşturma programıdır. Program bilgisayara sanal yazıcı kurup dosyayı sanal yazıcı üzerinden PDF'ye çevirebilir. Adobe Reader programı yok ve PDF oluşturmak istiyorsanız program sayesinde bunu yapabilirsiniz.

  Jaws PDF Editor PDF dosyası oluşturma ve düzenleme programıdır. Program sayesinde PDF dosyalarınız üzerinde çeşitli (örneğin, arama, açıklama ekleme, birleştirme, kaydetme gibi) düzenlemeler yapılabilir. Normalde PDF dosyaları üzerinde düzenleme yapılamazken, program sayesinde orijinal PDF dosyalar üzerinde düzenleme yapılabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Bu süre içinde ayrıca işlem yapılan çalışmalara filigran eklenir. Lisanslı fiyatı ise 89$'dır.

  Jaws PDF Desktop Suite 2.0
  4 Eylül 2010
  #1
 2. Jaws PDF Desktop Suite PDF Oluşturma Düzenleme Yazılımı Cevapları

soru sor

Jaws PDF Desktop Suite PDF Oluşturma Düzenleme Yazılımı