İsveç tarzı beyaz yatak odası tasarımı

İsimli konu WH 'Ev ve Dekorasyon' kategorisinde, Askikubra üyesi tarafından 21 Eylül 2012 tarihinde yazılmıştır. İsveç tarzı beyaz yatak odası tasarımı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yatak odaları adeta konforlu bir salon gibi geniş, ferah ve aydınlık bir görüntü sunuyor ve İsveç yatak odaların özelliği ise geniş ve büyük pencereli olmaktadır. İsveç tarzı yatak odası tasarımlarında dışarıda bulunan doğa manzarası, şehir manzarasına açılan geniş pencereler dikkat çekmektedir. Büyüleyici doğa manzarası geniş pencerelerle adeta içeriye alınmaktadır.
  Geniş yatak odasına büyük boy konforlu yataklar konulmaktadır. Geniş pencerelerden içeriye dolan ışık sade ama küçük ayrıntılarla gösterişli kılınan odayı aydınlatmaktadır. Duvar rengi genellik beyaz kullanılır. Zevke göre mat beyaz boya veya parlak beyaz boya ile duvarlar boyanır. Ancak biraz renk katmak istendiğinde bir duvar farklı renge boyanmakta veya minik desenli duvar kağıtları ile geniş beyaz yatak olan renklendirilmektedir. Duvarların beyazlığına dokunulmadan da içerisi yatak örtülerinde canlı renkler kullanılarak da renklendiriliyor. Yine beyaz duvarları beyaz tül ve stor perdeler süslerken, beyaz kapılar odanın bütünlüğünü tamamlamakta.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  İsveç tarzı zarif görünümlü yatak odalarının duvarları da tablolarla ve aynalarla dekore edilirken farklı tarzda komidin, tek koltuklar, ahşap sandalyeler, ayaklı veya başucu aydınlatmaları İsveç tarzı beyaz yatak odalarında göze çarpan sade beyazlığı bozmadan etkileyici görüntüler oluşturuyor. Yatak odasında boy aynası, giysi asma aparatları, uzun puflar işlevsel olarak kullanılıyor.
  21 Eylül 2012
  #1
 2. İsveç tarzı beyaz yatak odası tasarımı Cevapları

soru sor

İsveç tarzı beyaz yatak odası tasarımı

Alakalı Aramalar:

 1. isveçte yatak odasi modelleri ve fiyatlari