İşte Volkan'ın büyük aşkı

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, WinampHellBoy üyesi tarafından 10 Ekim 2010 tarihinde yazılmıştır. İşte Volkan'ın büyük aşkı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [SIZE=+0][/SIZE]İşte Volkan'ın büyük aşkı


  [SIZE=+0][/SIZE]Timsah'ın yıldızı, sevgilisi Victoria Lira uğruna kadro dışı kaldı, para cezası alması da gündemde... Hocası izin vermemesine rağmen ABD'ye giden Volkan, kız arkadaşıyla barıştı, şimdi teknik heyetten af bekliyor.
  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Bursa’da gündem Volkan Şen... Hocası izin vermemesine rağmen arasının açık olduğu kız arkadaşıyla barışmak için ABD’nin yolunu tutan yıldız oyuncu, Bursa’ya dönüşünde Ertuğrul Sağlam tarafından kadro dışı bırakılmıştı. Para cezası da alması gündemde olan Volkan, uğruna kadro dışı kaldığı sevgilisi Victoria Lira ile söz yüzükleri taktı, ama bu kez de kulübüyle arasını açtı. Şimdi teknik heyetten af bekleyen genç futbolcunun yakın çevresine şunları söylediği öğrenildi: “Gündeme bu tarz konularla gelmek istemiyorum. Hocamı çok seviyorum, kararına da saygı duyuyorum. Bundan sonra yapacağım tek şey daha çok çalışmak.” Bu arada Volkan, bazı gazetelerde eski kız arkadaşıyla fotoğraflarının yayınlanmasıyla ilgili de, “Keşke bana sorulsaydı. Bu tarz bir haber hem eski kız arkadaşımı hem de bizi üzdü” dediği öğrenildi.
  10 Ekim 2010
  #1
 2. İşte Volkan'ın büyük aşkı Cevapları

soru sor

İşte Volkan'ın büyük aşkı