İstanbul Emniyeti engelli öğrencileri misafir etti

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 16 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. İstanbul Emniyeti engelli öğrencileri misafir etti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Dünya Engelliler Haftası kapsamında Beyoğlu’nda bulunan bir özel eğitim kurumunda eğitim gören 10 engelli öğrenci, öğretmenleriyle birlikte İstanbul Emniyet’inde misafir edildi.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube ekipleri, Dünya Engelliler haftası kapsamında Beyoğlu’nda özel bir eğitim kurumunda öğrenim gören 10 engelli öğrenciyi öğretmenleriyle birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde misafir etti. Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan makamında ağırladığı engelli öğrenciler ve 3 öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Çalışkan daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Engelli öğrenciler, Bayramapaşa’da bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğündeki görevli memurların eğitimlerine katıldılar ve Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne bağlı Motosikletli Polis Timlerinin gösterilerini izledi. Engelli öğrencilerin Çevik Kuvvet polisleriyle birlikte eğitim yapması, yunus polisi olarak bilinen motosikletli polislerin arkasında kısa turlar atmaları ve asayiş olaylarında kullanılan köpeğin eğitimlerini izlediler.
  16 Mayıs 2018
  #1
 2. İstanbul Emniyeti engelli öğrencileri misafir etti Cevapları

soru sor

İstanbul Emniyeti engelli öğrencileri misafir etti