Iso 27001

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, fnp20 üyesi tarafından 19 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır. Iso 27001 hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ISO 27001 Size Neler Sağlar?

İşletmeler açısından kaliteli bir sistem kurarak bilgi güvenliğinin temin edilmesi en çok önemsenen konulardan bir tanesidir. Bu anlamda ISO 27001 hem bilgi güvenliğini sağlamada hem de işletmeleri daha başarılı seviyeye taşımada önemli görevler üstlenir.

Günümüzde bilgilerin toplanması ve güvenli bir şekilde depolanması ciddi manada değerlidir. Bazı bilgilere ulaşmanın ciddi maliyeti olduğu düşünüldüğünde belirli maliyetlere ve zorluklara katlanılarak elde edilmiş bilgilerin güvende tutulması işletmelerin en önemli rollerinden bir tanesidir. Peki, bu rolün yerine getirilmesinde nasıl adımlar atılmalıdır?

Uluslararası geçerliliği olan ve dünyada bilgi güvenliği kapsamında başarılı bir sistem kurulmasına destek olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sahip olarak çok ciddi bilgilerinizi kolaylıkla koruyabilirsiniz.

ISO 27001 İşletmelere Neler Sunar?

Endüstriyel üretim ve satış konusunda başarılı noktaya gelmek isteyen işletmeler için bilgilerin kontrol altında tutulması başta olmak üzere pek çok alanda katkısı olan ISO 27001’in size ve işletmenize katkılarını aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür;

· Kurumsal açıdan elde ettiğiniz bilgi ve başarıyı elde tutmak rakiplerinizle aranızdaki farkı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar. Bu anlamda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurumsal riskleri %75 oranına kadar azaltır.

· Güvenlik duygusunun işletmede varlığı kendi organizasyonunuz içinde de başarıyı tetikler. Bu nedenle Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi organizasyon içindeki güven duygusunu %80 oranında yükseltir.

· Hizmet sunduğunuz sektörde liderliğe oynuyorsanız rakiplerinize nazaran sahip olduğunuz iç ve dış pek çok avantaj vardır. Bu avantajların rakipler tarafından ele geçirilmesi rekabet gücünüzü azaltacaktır. Rekabet gücünüzü yüksek seviyede tutmak için ISO 27001 Belgesine sahip olarak kullanabilirsiniz. ISO 27001 rekabet gücünüzü %53 oranında yükseltir.

İsobelgesifiyati.com ile ISO 27001 Belgesi

İzmir ve çevresinde en kaliteli iso belgesi hizmetlerine ulaşmak mı istiyorsanız? O halde doğru adres olan isobelgesifiyati.com’dan destek alabilirsiniz. ISO 27001 İzmir ile ilgili her türlü desteği sizlere sunan firmamızdan gerekli her desteği alabileceğiniz gibi aklınıza takılan sorularla alakalı bizleri arayabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz almanız gereken önlemleri ve gidermeniz gereken eksiklikleri tespit ederek ISO 27001 Belgesi alma sürecinizi hızlandıracaktır.
    19 Aralık 2019
  2. Iso 27001 Cevapları

soru sor

Iso 27001