Işıl Işıl Olmanın Püf Noktaları

İsimli konu WH 'Moda' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 24 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Işıl Işıl Olmanın Püf Noktaları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Hiçbirşey bir kadını dozunda kullanılmış ışıltıdan daha baştan çıkarıcı ve çekici gösteremez. İşte bu önerilerle ışıltı ürünleri hangi dozda kullanmanız gerektiğini öğrenin.

  Metalik gözler

  Girdiğiniz ortamdaki ısıyı artıracak bu göz makyajı, klasik bir makyaj hilesi olan gözpınarlarına ışıltılı beyaz far sürerek sürerek bakışları güçlendirme tekniğinden esinlenerek yaratılmış. Gözlerin iç kısmına siyah kalem çektikten sonra metalik tonlarda kalem far ile göz pınarlarına ışıltı katın.

  Bakır öpücük

  Her ne kadar bakır tonları doğal renk ailesinin üyesi olsa da sadeliğin yanından bile geçmedikleri bir gerçek. Bronz ya da kahverengi bazılı olanlar koyu tenlerde mükemmel duracak. Pembemsi olanlarsa tam açık tenlilere göre.

  Folyoya sarılı tırnaklar

  Işıl ışıl parlayan altın sarısı ya da gümüş tırnaklara önceden yalnızca çıkartmalarla kavuşabilirdik. Fakat artık bu renk ojeler neredeyse her mevcut. Tırnak yüzeyini koruyucu ön cila ile pürüzsüzleştirin. Unutmayın ki metalik ve ışıltılı renkler tırnak yüzeyindeki pürüzlerin görünürlüğünü artırır.

  Bomba etkili dekolte

  Pürüzsüz göğüs dekoltelerine sahip olmanız iki adımda mümkün olacak. Öncelikle ışıltılı bronzlaştırıcı losyonu tüm dekolte bölgesine sürün. Sonra ince ışıltılı toz pudra uygulayarak yarattığınız etkiyi güçlendirin.

  alıntı
  24 Aralık 2011
  #1
 2. Işıl Işıl Olmanın Püf Noktaları Cevapları

soru sor

Işıl Işıl Olmanın Püf Noktaları

Alakalı Aramalar:

 1. mutlu olmanın püf noktası