İrem Sak

İsimli konu WH 'Sanat' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 1 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. İrem Sak hakkında bilgi ve tartışmalar. 1. İrem Sak Kimdir,Boyu,Yaşı,Kilosu Hakkında Bilgiler
  İrem Sak 9 şubat 1986 tarihinde Sivasda dünyaya gelmiştir.2010 yılında atv de yayına giren ve aynı yıl biten Şen Yuva dizisinin Şehrazat karakterini canlandıran oyuncudur.Eskiden Bkm oyuncusu olan İrem sizinkiler oyununda görev almış.Şu anda 5′er beşer de oynamaktadır.
  İrem Sak kimdir bu sorunun cevabını öğrenmek isteyen bir çok arkadaşımız vardır. İrem Sak nereli hayatı kısaca biyografisini sizler için topladık.
  İrem Sak Sivas’ta doğmuştur. Doğuma tarihi 9 Şubat 1986 yılıdır. Eğitim hayatı ve çocukluk yıllarına ait bilgiler bulunmamaktadır. Bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar varsa konuya ekleme yapabiliriz.
  İrem hanım 2010 yılında Atv de Şen Yuva dizisinde rol almıştır. Bu dizide Şehrazat karakterini canlandırmıştır. Eskiden de Bkm de görev almıştır ve oldukça başarılı performans göstermiştir.
  Şimdilerde ise Beşer dizisinde oynamaktadır. Dizide Sinem karakterini canlandırmaktadır. 5’er Beşer izleyici ile doğaçlama diyaloga giren, her hafta farklı konuların oynandığı dizidir. Herkez tarafında beğenilen bir dizidir

  [​IMG]


  1 Mart 2012
  #1
 2. İrem Sak Cevapları

soru sor

İrem Sak