Iphone 4s İnternet bağlantısı (Avea)

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 26 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Iphone 4s İnternet bağlantısı (Avea) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. aldığımdan beri uğraşıyorum. bu denilen APN bölümünü 4S'de bulamıyorum. Hücresel veri ağı bölümü sadece aç-kapa kızmı var onun haricinde başka bir şey yok. Müşteri hizmetleri ayarları sıfırlamamı söyledi sıfırladım ama hala yapamadım.
    26 Şubat 2012
  2. Iphone 4s İnternet bağlantısı (Avea) Cevapları

3. ağ ayarlarını hücresel veri ağı içinden sıfırlıyordum... Oysa...
    Ayarlar / genel içinde, en altta "sıfırla" diye bir başka sekme var.. Ona tıklayın, açılan seçenekler içinde "ağ ayarlarını sıfırla" seçeneğine tıklayın... İphone 4s kapanıp açılıyor ve sorun kalmıyor...

umarım yardımcı olmusumdur..
    26 Şubat 2012
  4. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

iPhone internete nasıl bağlanır?

iPhone internete Wi-Fi ya da hücresel veri ağı üzeriden bağlanır.

• Daha önce bağlandığınız Wi-Fi [​IMG] ağına tekrar otomatik olarak bağlanır.
    • Eğer önceki Wi-Fi ağ bağlantılarınız kullanılabilir durumda değil ise, iPhone size bağlanmaya müsait olduğu diğer ağları liste şeklinde göstrecektir. Listedeki W-Fi ağlardan birini seçerek internete bağlanır. Eğer bağşantı için şifre girmeniz gerekiyorsa, listelenen ağların yanında kilit [​IMG] ikonunu görürsünüz.
    • Eğer bulunduğunuz ortamda Wi-Fi ağı yok ise, hücresel veri ağlarından birini ([​IMG], [​IMG], [​IMG]) seçerek internete bağlanabilirsiniz.

Ayarlar genel ağ a gir 3g ve hücresel veri açık olsun sonra hücresel veri ağına girip Hücresel veri APN ye internet yaz kullanıcı adı ve parola boş kalıcak..
    MMS AVEA MMS AYARLARI

MMSC: mms.avea.com.tr/servlets/mms

Proxy: 213.161.151.201:8080

APN: mms

Username: mms

Password: mms
    26 Şubat 2012
soru sor

Iphone 4s İnternet bağlantısı (Avea)

Alakalı Aramalar:

1. iphone 4s internet ayarları avea

,