İNTERNETTE DERS

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 19 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır. İNTERNETTE DERS hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  [​IMG]

  Kirpi Öğretmen İzmir ve civarı özel matematikdersi veriyor ve kendisine ulaşamayan öğrenciler için özel ders notlarından derlediği videolarla özel derslerini farklı bir boyuta taşımış görünüyor. Düşünün bir dersin özel matematik ders fiyatını, öyle ki öğretmenin deneyimine ve çalışma yılına bağlı olarak 30 tl ila 150 tl arasında değişmektedir. Kirpi öğretmen bildiğim kadarıyla yılların deneyimiyle iyice yoğrulmuş kaliteli bir öğretmen ve her bir dersini 3tl ye denk gelecek bir fiyatla öğrencilerine hizmet veriyor. Hem bunu yaparken ders notunu yazıcınızdan çıkarmanıza izin vererek konuyu video ders ve ders notu ile paralel sürdürüyor. Ders notunu görmelisiniz öyle ki en basitten zora doru özene bezene seçilmiş sorulardan oluşuyor. Ders bittiğinde neredeyse görmediğin soru tipi kalmıyor ve bunu sadece şimdilik 3 tl ye yapıyor. Ve kendine o kadar çok güveniyor ki her bir konunun ders notu ve video dersi sayfasında üye ol ya da olma fark etmez herkes görebiliyor. En önemli avantajlarından da biri öyle yüklüce bir ödeme yapmanızı istemiyor. Mesela sadece 3 tl lik bir derse mi ihtiyacın var o halde sadece o kadar ödeme yap.

  Kirpi öğretmenin çalışmaları say say bitmez derecede. Etüt tarzı tekrar çalışma videoları var ayrıca pdf çözümlü testleri var. Öyle bir sistem kurmuş ki sen testi çözüyorsun ve sisteme cevaplarını giriyorsun ardından hemen testin tüm sonuçları geliyor ve veri tabanına kayıt ediliyor. Aslında benim pek bir şey anlatmama gerek yok. Siz en iyisi mi sitesini ziyaret etmiş olun. Ana sayfa da sitenin işleyişini gösteren bir video var mutlaka izlemelisiniz.


  Web Sitemiz: https://internetteders.com/
  https://internetteders.com/nejdetkirpi_matematik1.asp


  Matematik, konu anlatımı, En iyi
  19 Ocak 2016
  #1
 2. İNTERNETTE DERS Cevapları

soru sor

İNTERNETTE DERS