Internet Explorer 10 İnceleme

İsimli konu WH 'İncelemeler ve Haberler' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 1 Haziran 2011 tarihinde yazılmıştır. Internet Explorer 10 İnceleme hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici

  Internet Explorer 10 İnceleme


  Internet Explorer 9 çıkalı bir ay oldu ama Microsoft şimdiden IE 10 içi tanıtım çalışmalarına başladı ve bir önizleme sürümü yayımladı. Bu tanıtım sürümü internette gezmek için tasarlanmamış ki zaten herhangi bir adres çubuğu bulunmuyor.

  [​IMG]

  Programda pek çok performans testi[​IMG] HTML5[​IMG] CSS3 kapasitesiyle ilgili tanıtımlar ve çeşitli araçlar bulunuyor. Daha çok geliştiriciler için hazırlandığı gözüken tanıtım sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

  IE 10'un geliştirilmesine başlayalı sadece 3 hafta olduğunu belirten IE kuruluşu başkan yardımcısı Dean Hachamovitch[​IMG] Mix 11 geliştirici konferansında IE 10'nu tanıttı ve performansına dair örnekler gösterdi.

  "IE 10 tam olarak donanım hızlandırma üzerine inşa edilmiştir ve Web -standartları üzerine odaklanmaya devam edilmektedir. Bu kombinasyon geliştiricilerin[​IMG] Windows'ta çalışıp tarayıcılar arasındaki aynı biçimlendirme standartlarını kullanarak müşterilerine en iyi performansı sunmalarını sağlıyor."

  IE9[​IMG] 14 Mart'ta çıktı ve o tarihten bu yana 40 milyon kez indirildi ve olumlu tepkiler aldı. Microsoft IE10 ile oldukça sert geçen tarayıcı savaşında yerini korumaya devam etmek istiyor.

  IE10 platform ön-izleme sürümünü IE Testdrive sitesinden indirip deneyebilirsiniz


  1 Haziran 2011
  #1
 2. Internet Explorer 10 İnceleme Cevapları

 3. Saol Kardes
  10 Eylül 2012
  #2
soru sor

Internet Explorer 10 İnceleme