Intel® Core i5 Mobil İşlemci

İsimli konu WH 'İşlemciler' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 17 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Intel® Core i5 Mobil İşlemci hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Intel® Core™ i5 Mobil İşlemci


  [​IMG]


  Intel'in yeni işlemci ailesinin ayrılmaz bir parçası olan yeni Intel® Core™ i5 mobil işlemci, akıllı performansı herkesin erişebileceği düzeye getiriyor. Intel Core i5 işlemcilerle donatılmış bilgisayarlar, sık kullanılan uygulamalarda güçlü bir performans sunmanın yanı sıra, yoğun kaynak gerektiren görevler için hızı artırma ve daha uzun süre kablosuz çalışabilmeniz için pil ömrünü uzatma özelliğine de sahip.


  Çoklu çekirdek performansı

  Intel Core i5 mobil işlemci Intel® Turbo Boost Teknolojisi¹ ile işlemcinizi otomatik olarak hızlandırırken mobil işlemcinizdeki çekirdeklerin aynı anda iki farklı iş üzerinde çalışmasına olanak veren Intel® Hyper–Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi)² sayesinde aynı anda iki iş yapmanızı sağlar.

  17 Temmuz 2010
  #1
 2. Intel® Core i5 Mobil İşlemci Cevapları

 3. bu i5 serisi için en iyi notebook işlemci hangisi. yardımcı olursanız sevinirim. en üstü i5 560 m modeli mi oluyor bu seride? :alala: :tamam:
  22 Aralık 2010
  #2
 4. Notebooklarda su anda kullanilan en son ve en iyi islemci Intel® Core™ i7
  22 Aralık 2010
  #3
soru sor

Intel® Core i5 Mobil İşlemci